Skocz do zawartości

Przewróżenie


Charlotte_charlotte

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę zastanawiałam się nad działem więc jeśli jest zły to bardzo przepraszam :) 

 

Ostatnio intensywnie uczę się tarota. Zadaje kilka razy te same pytania żeby poprostu sobie poćwiczyć. Zdaję sobie sprawę że wróżby nie są już rzetelne, ale chciałabym zapytać jak takie przewodzenie wpływa na rozkład? 
Pokazuje szczegóły, pokazuje moje chęci i moją energię zamiast drugiej osoby czy może totalnie randomowe odpowiedzi? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Charlotte_charlotte napisał:

Ostatnio intensywnie uczę się tarota. Zadaje kilka razy te same pytania żeby poprostu sobie poćwiczyć

Jak stawianie tych samych pytań ma pomóc w ćwiczeniu czytania kart? Możesz wyjaśnić mi swój punkt widzenia? 

Ja nie widzę w tym sensu. 
Jeśli chcesz poćwiczyć i stawiać dużo rozkładów, sugeruję pytać o codzienne rzeczy: rozkłady dzienne , tygodniowe, na pytania do szybkiej realizacji i weryfikacji.
 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem opinie, że na ten sam temat karty można postawić nawet 3 razy. 

Osobiście z mojego doświadczenia powiedziałbym, że na każde pytanie można położyć karty raz, potem już wychodzą głupoty. 

 

Tak jak powiedziała Gringe, lepiej zadawać dużo pytań na różne tematy.

Rozkłady miesięczne, tygodniowe, karty dnia...czy ktoś odpowie, czy dojdzie do spotkania, jak spotkanie przebiegnie, czy zdasz egzamin...pytaj o takie drobnostki: jaki ktoś jest, zalety i wady, analizuj różne sytuacje...

 

Ja sam kiedyś przewróżyłem wiele tematów i zauważyłem, że większość osób stawiających karty w dziale wróżb również ma mocno przewróżone tematy. Uważam, że przewożenie to nie tylko stawianie kart na to same pytanie, ale nawet na tą samą kwestie typu: co mnie czeka w miłości w kwietniu, kiedy spotkam partnera, jaki on będzie, w jaki sposób poznam, że to ten, kiedy pójdę na randkę, kiedy spotkam miłość...i tak w ciągu miesiąca możemy postawić 5 rozkładów na ten sam temat. Dla mnie to już przewróżenie. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Charlotte_charlotte napisał:

Chwilę zastanawiałam się nad działem więc jeśli jest zły to bardzo przepraszam :) 

 

Ostatnio intensywnie uczę się tarota. Zadaje kilka razy te same pytania żeby poprostu sobie poćwiczyć. Zdaję sobie sprawę że wróżby nie są już rzetelne, ale chciałabym zapytać jak takie przewodzenie wpływa na rozkład? 
Pokazuje szczegóły, pokazuje moje chęci i moją energię zamiast drugiej osoby czy może totalnie randomowe odpowiedzi? 

Działem się nie przejmuj, jak coś to przeniosę tam gdzie trzeba :)

 

Przewróżenie zazwyczaj dotyczy wszystkiego po trochu o czym pisałaś wyżej, lepiej robić tak jak mówi Gringe, żeby kłaść karty na krótki okres czasu.

Możesz się "umówić" z kartami, że jak już za bardzo męczysz bułę o jedno i to samo to wtedy wyskoczy Ci np. 7 Kielichów.

Jeśli zależy Ci na nauce znaczeń możesz również zwrócić się do kart, żeby pokazały Ci np. Jakąś cechę, wygląd, zachowanie, czyli mówisz karty pokażcie mi zazdrość i wyskakuje  -9 Buław, kolor włosów blond - kielichy, proste włosy- Buławy, wiatr - Miecze, etc. 

  • Super 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gringe napisał:

Jak stawianie tych samych pytań ma pomóc w ćwiczeniu czytania kart? Możesz wyjaśnić mi swój punkt widzenia? 

Ja nie widzę w tym sensu. 
Jeśli chcesz poćwiczyć i stawiać dużo rozkładów, sugeruję pytać o codzienne rzeczy: rozkłady dzienne , tygodniowe, na pytania do szybkiej realizacji i weryfikacji.
 

Staram się zinterpretować odpowiedzi które się pojawiają niezależnie czy są prawdziwe czy nie :) dziękuję za radę tak też będę robić 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...