Skocz do zawartości

na faceta 2024 rok


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż przyszła wiosna i dojrzałam znowu do stanu iż chciałabym się zakochać to rozkład na ten rok. Singielka, 45 lat, 6 letnie dziecko więc mam pewne wymagania i ograniczenia. Był pewien rokujący pan ale się pożarliśmy i cisza nastała.

 

1. Czy w okresie do końca 2024 roku pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? Rycerz Buław, 0 GŁUPIEC, 3 Buław

Tak pojawi się ktoś nowy, kogo jeszcze nie znam.

 

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? XVI WIEŻA, Paź Buław

Nie potoczy się, cos sie wydarzy co zburzy moje wyobrażenie o nim, zniechęci mnie do niego, prawdopodobnie dowiem sie czegoś co mnie do niego zniechęci.

 

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 2 Buław, Królowa Kielichów

Tak, jest ktoś taki kto mnie obserwuje, podobam mu sie ale nic nie robi tylko podgląda z ukrycia.

 

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 7 Mieczy, As Mieczy

A nijak, nieszczerość w naszych kontaktach będzie. Facet jedno będzie mówił a inne myślał, karta sugeruje bym nie wierzyła we wszystko co mówi, nabrała dystansu w asie mieczy i najlepiej odcieła się.

 

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? Paź Monet, 3 Kielichów, 6 Kielichów

A zapędzę się w romans jakiś, na zakochanie to za mało ale powinnam sie dobrze bawić. Karty mi sie od razu skojarzyły z pewnym wydarzeniem, mam spotkanie klasowe w tym roku i moja miłość ze szkolnych lat będzie, bo juz mi pisał, że sie zobaczymy.

 

6. Czy w tym okresie stworzę związek? XVIII KSIĘŻYC, XIII ŚMIERĆ, 2 Monet

Nie stworze, coś tam sie wykluje ale nic trwałego. Bardziej w mojej głowie niz w rzeczywistości. Będę musiała dokonać wyboru pojśc dalej czy trzymać sie iluzji.

 

7. Z kim stworzę ten związek? I MAG

Z narcyzem.

 

8. Kim będzie ten mężczyzna ? 2 Mieczy, As Buław

To będzie ten osobnik z przeszłości, niezdecydowany, podpatrujący z ukrycia.

 

9. Jaka jest dalsza przyszłość między nami? 4 Buław, 2 Kielichów, X KOŁO, 9 Buław

A najpierw wszystko fajnie, ładnie a potem coś sie wydarzy, że odseparuję sie od tej osoby.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ceres napisał:

Jako iż przyszła wiosna i dojrzałam znowu do stanu iż chciałabym się zakochać to rozkład na ten rok. Singielka, 45 lat, 6 letnie dziecko więc mam pewne wymagania i ograniczenia. Był pewien rokujący pan ale się pożarliśmy i cisza nastała.

 

1. Czy w okresie do końca 2024 roku pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? Rycerz Buław, 0 GŁUPIEC, 3 Buław

Tak, będzie to raczej przelotna znajomość i bardzo mizluwe,że z kimś dojeżdżającym z innego miasta lub kraju. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, gdyż ta znajomosc doda Ci nowej energii, chęci ruszenia do przodu I działania.

 

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? XVI WIEŻA, Paź Buław

Nagle się zakonczy z powodu jakiejś wiadomości lub dziecka.

 

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 2 Buław, Królowa Kielichów

Możliwe, ale raczej widziałabym, że Ty chciałabyś powrotu tej osoby. Raczej będziesz wyczekiwać.

 

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 7 Mieczy, As Mieczy

Nie widzę, aby ta znajomosc wróciła, gdyż ktoś będzie się ukrywał,wycofywać,aby uniknąć konfrontacji, szczerej rozmowy.

 

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? Paź Monet, 3 Kielichów, 6 Kielichów

Tak, dobra zabawa i luz. Takie małe kroczki w randkowaniu i odświeżaniu dawnych relacji.

 

6. Czy w tym okresie stworzę związek? XVIII KSIĘŻYC, XIII ŚMIERĆ, 2 Monet

Raczej będzie bardzo duża tęsknota, fantazja, a także potrzeba potrzeba uporządkowania emocjonalnego. Z czasem wejdziesz w energię,że raz będzie się coś posuwało do przodu,aby zachwile zwatpic.

 

7. Z kim stworzę ten związek? I MAG

Powiedziałabym,że z osobą dzualajaca, posiadająca różne pasję, zainteresowania. Z negatywów może być to trochę taki czaruś.

 

8. Kim będzie ten mężczyzna ? 2 Mieczy, As Buław

Nie widzę przeszłości,ale na pewno osoba,która nie dopuszcza emocji I boi się otworzyć serce,ale pożądanie i energia na 100%

 

9. Jaka jest dalsza przyszłość między nami? 4 Buław, 2 Kielichów, X KOŁO, 9 Buław

Przyjemnie,romantycznie i zabawowo,ale jakieś sytuację losowe sprawia,że ktoś was nie będzie chciał wejść w to dalej, będzie chronił swoją przestrzeń i pojawi się nieufność.

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ceres napisał:

Jako iż przyszła wiosna i dojrzałam znowu do stanu iż chciałabym się zakochać to rozkład na ten rok. Singielka, 45 lat, 6 letnie dziecko więc mam pewne wymagania i ograniczenia. Był pewien rokujący pan ale się pożarliśmy i cisza nastała.

 

1. Czy w okresie do końca 2024 roku pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? Rycerz Buław, 0 GŁUPIEC, 3 Buław

Tak pojawi się ktoś nowy, kogo jeszcze nie znam.

 

2. Jak potoczy się znajomość z tym panem? XVI WIEŻA, Paź Buław

Nie potoczy się, cos sie wydarzy co zburzy moje wyobrażenie o nim, zniechęci mnie do niego, prawdopodobnie dowiem sie czegoś co mnie do niego zniechęci.

 

3. Czy w tym okresie pojawi się w moim życiu jakiś pan z przeszłości? 2 Buław, Królowa Kielichów

Tak, jest ktoś taki kto mnie obserwuje, podobam mu sie ale nic nie robi tylko podgląda z ukrycia.

 

4. Jak będzie wyglądała znajomość z tym panem z przeszłości? 7 Mieczy, As Mieczy

A nijak, nieszczerość w naszych kontaktach będzie. Facet jedno będzie mówił a inne myślał, karta sugeruje bym nie wierzyła we wszystko co mówi, nabrała dystansu w asie mieczy i najlepiej odcieła się.

 

5. Co wydarzy się w mojej sferze uczuciowej w tym okresie? Paź Monet, 3 Kielichów, 6 Kielichów

A zapędzę się w romans jakiś, na zakochanie to za mało ale powinnam sie dobrze bawić. Karty mi sie od razu skojarzyły z pewnym wydarzeniem, mam spotkanie klasowe w tym roku i moja miłość ze szkolnych lat będzie, bo juz mi pisał, że sie zobaczymy.

 

6. Czy w tym okresie stworzę związek? XVIII KSIĘŻYC, XIII ŚMIERĆ, 2 Monet

Nie stworze, coś tam sie wykluje ale nic trwałego. Bardziej w mojej głowie niz w rzeczywistości. Będę musiała dokonać wyboru pojśc dalej czy trzymać sie iluzji.

 

7. Z kim stworzę ten związek? I MAG

Z narcyzem.

 

8. Kim będzie ten mężczyzna ? 2 Mieczy, As Buław

To będzie ten osobnik z przeszłości, niezdecydowany, podpatrujący z ukrycia.

 

9. Jaka jest dalsza przyszłość między nami? 4 Buław, 2 Kielichów, X KOŁO, 9 Buław

A najpierw wszystko fajnie, ładnie a potem coś sie wydarzy, że odseparuję sie od tej osoby.

Okaże się gburem.. Jak dla mnie nie warty zachodu.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kasia1304 napisał:

Okaże się gburem.. Jak dla mnie nie warty zachodu.

Jak chodzi o tego z przeszłości, o którym myślę, że to on to faktycznie ludzie widza go jako gbura, bo ma paskudny zwyczaj mówienia tego co myśli w taki złośliwy sposób czyli typowy skorpion a że ja typowa ryba uparta jak dziki osioł i zawsze muszę się odgryźć i postawić na swoim, bo bym chora była to on się obrażał i tyle było po relacjach. D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kasia1304 napisał:

Okaże się gburem.. Jak dla mnie nie warty zachodu.

@Kasia1304dodalas zaledwie jedno zdanie na kilka rozkladow,ktore rozlozyla Ceres. Poswiecamy sporo czasu,aby Ci pomoc w interpretacjach,ale w ogole nic nie dajesz od siebie. Potraktuj posaznie wczesniejsze komdntarze,bo za chwile nikt nie bedzie chcial Ci pomagac.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mezza napisał:

@Kasia1304dodalas zaledwie jedno zdanie na kilka rozkladow,ktore rozlozyla Ceres. Poswiecamy sporo czasu,aby Ci pomoc w interpretacjach,ale w ogole nic nie dajesz od siebie. Potraktuj posaznie wczesniejsze komdntarze,bo za chwile nikt nie bedzie chcial Ci pomagac.

Dobrze przyłoży się do tego. Przepraszam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Ceres napisał:

1. Czy w okresie do końca 2024 roku pojawi się w moim życiu jakiś nowy pan? Rycerz Buław, 0 GŁUPIEC, 3 Buław

Tak pojawi się ktoś nowy, kogo jeszcze nie znam.

W  3 Buławach, to juź go znasz, względnie będzie to ktoś, kogo obserwujesz, zwróciłaś uwagę na niego wcześniej.. To  może być inna nacja.

 

Na następne pytania odpiszę później jak już się wtrąciłam.:) 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...