Skocz do zawartości

Kontakt na kwiecień


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Zadałam pytanie czy Pan X odezwie sie w kwietniu?

Nie jesteśmy razem. Relacja zakończona. On rzadko się odzywa, neutralnie. 

Karty wyszły takie 

 

Moc, Kochankowie, 6 mieczy 

 

Powiem tak. 

6 mieczy to oddalenie sie, odpłyniecie w innym kierunku. Być może tutaj wyszło moje chciejstwo żeby coś było. Bo w kontakt zwyczajnie nie wierzę. 

Albo karty mówią o jakimś przyciaganiu między nami ale z tego nic nie będzie. 

Zaciekawilo mnie to...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

@Szept myśli w mojej praktyce Moc nie jest kartą seksualną czy sugerująca chemię( i nie wiem skąd w ogóle jest ta obiegowa opinia) - Moc to „znalezienie sposobu”, „wzięcie się w garść”, „trzymanie swoich słabości na wodzy, pod kontrolą”. 
Sama karta przedstawia najczęściej( u RSW)kobietę trzymającą w objęciach lwa ale to nie ma erotycznej natury. Karta pokazuje, że rozum dominuje nad zwierzęcą naturą. 
 

2 godziny temu, Szept myśli napisał:

Moc, Kochankowie, 6 mieczy 

Na pytanie: Czy pan X odezwie się w kwietniu? - karty są mało kontaktowe. 
Moc mówi, że on się jakoś ogarną i jeśli chodziły mu jakieś kosmate myśli w związku z Tobą czy chociażby ochota na jakiś flirt, to wziął się w garść i zdroworozsądkowo stwierdził, że to nie jest dobry pomysł( by sobie w ten sposób folgować). 
W Kochankach dokonał wyboru, możliwe, że zrezygnował z jakiś pokus w imię czegoś bardziej wzniosłego. 
W 6 Mieczy już w ogóle gdzieś odpłynął i skupił myśli na czymś innym - nie, ja tu nawiązania kontaktu zupełnie nie widzę. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • W punkt 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gringe napisał:

@Szept myśli w mojej praktyce Moc nie jest kartą seksualną czy sugerująca chemię( i nie wiem skąd w ogóle jest ta obiegowa opinia) - Moc to „znalezienie sposobu”, „wzięcie się w garść”, „trzymanie swoich słabości na wodzy, pod kontrolą”. 
Sama karta przedstawia najczęściej( u RSW)kobietę trzymającą w objęciach lwa ale to nie ma erotycznej natury. Karta pokazuje, że rozum dominuje nad zwierzęcą naturą. 
 

Na pytanie: Czy pan X odezwie się w kwietniu? - karty są mało kontaktowe. 
Moc mówi, że on się jakoś ogarną i jeśli chodziły mu jakieś kosmate myśli w związku z Tobą czy chociażby ochota na jakiś flirt, to wziął się w garść i zdroworozsądkowo stwierdził, że to nie jest dobry pomysł( by sobie w ten sposób folgować). 
W Kochankach dokonał wyboru, możliwe, że zrezygnował z jakiś pokus w imię czegoś bardziej wzniosłego. 
W 6 Mieczy już w ogóle gdzieś odpłynął i skupił myśli na czymś innym - nie, ja tu nawiązania kontaktu zupełnie nie widzę. 

Gringe, tak samo uważam. Wiele osób pisze, że Moc jest dobra na sex, ale mi w praktyce pokazuje takie mocowanie się, docieranie się charakterów... Może być spór. Moc też pokazuje zawody sportowe, więc coś w ten deseń... Szept myśli napisała, że to ex w którym jest z konflikcie, więc może być do niej trochę nastawiony jak do kogoś kogo trzeba pokonać...

 

Kochankowie+ 6 mieczy to mógł znaleźć kogoś innego...i iść dalej

Szept a tasowałaś talie? Masz możliwość dociągnąć kartę? 6 mieczy to brama, może kolejna by dopowiedziała co i jak

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 16:41, Szept myśli napisał:

Jak w temacie. Zadałam pytanie czy Pan X odezwie sie w kwietniu?

Nie jesteśmy razem. Relacja zakończona. On rzadko się odzywa, neutralnie. 

Karty wyszły takie 

 

Moc, Kochankowie, 6 mieczy 

 

Powiem tak. 

6 mieczy to oddalenie sie, odpłyniecie w innym kierunku. Być może tutaj wyszło moje chciejstwo żeby coś było. Bo w kontakt zwyczajnie nie wierzę. 

Albo karty mówią o jakimś przyciaganiu między nami ale z tego nic nie będzie. 

Zaciekawilo mnie to...

 

Nie sądzę żeby on się odezwał . 

Z doświadczenia żadna z tych kart kontaktu mi nie pokazuje . 

Siła może pokazywać jego samokontrolę i wewnętrzną walkę nad zapanowaniem nad swoimi pragnieniami .Ta karta pokazuje że on się od kontaktu będzie powstrzymywał . Kochankowie karta wyboru ale też partnerstwa .Więc mozna powiedzieć że te 2 karty razem pokazują że on kontroluje swoją chęć parnsrtwa z Tobą tak w uproszczeniu . 6 mieczy to karta pójścia na przód po odcięciu przeszłością .Takie move on . Nawet można powiedzieć że on się od Ciebie odwrócił w tym momencie plecami . 

 

Jest też inna możliwość . Mogla pojawić się inna kobietą . Siła może pokazywać że on jest inna kobietą zainteresowany i ciągnie go do niej . 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 20:12, Arcan napisał:

Gringe, tak samo uważam. Wiele osób pisze, że Moc jest dobra na sex, ale mi w praktyce pokazuje takie mocowanie się, docieranie się charakterów... Może być spór. Moc też pokazuje zawody sportowe, więc coś w ten deseń... Szept myśli napisała, że to ex w którym jest z konflikcie, więc może być do niej trochę nastawiony jak do kogoś kogo trzeba pokonać...

 

Kochankowie+ 6 mieczy to mógł znaleźć kogoś innego...i iść dalej

Szept a tasowałaś talie? Masz możliwość dociągnąć kartę? 6 mieczy to brama, może kolejna by dopowiedziała co i jak

Też uważam że dobrym pomysłem było by dołożenie karty do 6 mieczy bo to karta brama . 

 

Z doświadczenia napisze to co do tej pory mi pokazuje Siła 

Jeżeli osoby mają kontakt nie ważne na jakim etapie jest znajomsc to Sila po stronie pana sugeuje że on jest kobietą zainteresowany . Myśli przyciąga go i chce ją zdobyć ale też przy tym się kontroluje .

 

Jeżeli osoby nie mają kontaktu to Siła pokazuje samokontrolę Pana a nawet niechęć . Może też pokazywać zainteresowanie inna kobietą .

 

Na przyszłość relacji pokazuje mi 

Rozstanie z pododu niedopasowania charakterów . I często że kobieta weźmie sprawy w swoje ręce 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 16:41, Szept myśli napisał:

Jak w temacie. Zadałam pytanie czy Pan X odezwie sie w kwietniu?

Nie jesteśmy razem. Relacja zakończona. On rzadko się odzywa, neutralnie. 

Karty wyszły takie 

 

Moc, Kochankowie, 6 mieczy 

 

Powiem tak. 

6 mieczy to oddalenie sie, odpłyniecie w innym kierunku. Być może tutaj wyszło moje chciejstwo żeby coś było. Bo w kontakt zwyczajnie nie wierzę. 

Albo karty mówią o jakimś przyciaganiu między nami ale z tego nic nie będzie. 

Zaciekawilo mnie to...

 

Moim zdaniem jak wcześniej nie odezwie sie.. Jak dla mnie za dużo mieczy .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miecze to.ogolnie kontaktowe karty, bo mówią o komunikacji oraz często wskazują na internet,ale wszystko zależy od karty. As Mieczy, paź mieczy,rycerz mieczy niektórzy wskazują także 7 mieczy i 2 mieczy (u mnie nigdy się nie potwierdziło).

Jednak 6 mieczy bardziej mi wskazuje na ruszenie dalej pozostawienie przeszłości,a przy Sile kontrolowanie swoich pragnien.

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 20:12, Arcan napisał:

Gringe, tak samo uważam. Wiele osób pisze, że Moc jest dobra na sex, ale mi w praktyce pokazuje takie mocowanie się, docieranie się charakterów... Może być spór. Moc też pokazuje zawody sportowe, więc coś w ten deseń... Szept myśli napisała, że to ex w którym jest z konflikcie, więc może być do niej trochę nastawiony jak do kogoś kogo trzeba pokonać...

 

Kochankowie+ 6 mieczy to mógł znaleźć kogoś innego...i iść dalej

Szept a tasowałaś talie? Masz możliwość dociągnąć kartę? 6 mieczy to brama, może kolejna by dopowiedziała co i jak

Nie jesteśmy w konflikcie ani niema między nami wrogości. 

On ma.. ciężko. .w życiu 

Czy ma kogoś?? To już nie moja sprawa..niewiem. 

Nie dociagałam karty do 6 mieczy ona i tak jest już wymowna. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 15:17, Szept myśli napisał:

Nie jesteśmy w konflikcie ani niema między nami wrogości. 

On ma.. ciężko. .w życiu 

Czy ma kogoś?? To już nie moja sprawa..niewiem. 

Nie dociagałam karty do 6 mieczy ona i tak jest już wymowna. 

Jest rozkład na 3 karty na kontakt . Powinno się go robić z AW ale ja czasem robię z całej talii . Pierwsze 2 karty pokazuja nastawienie danej osoby do nas na dzień dzisiejszy a 3 wynik czy się odezwie . 

1. 2.

  3. 

Mnie się chyba najlepiej sprawdza . 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szept myśli napisał:

No to w 6 mieczy sie nie odezwie. 

6 mieczy to karta brama. 

To Twój rozkład tylko pytanie czy kladlas go z intencją aby pierwsze karty pokazywały nastawienie do Ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 16:41, Szept myśli napisał:

Jak w temacie. Zadałam pytanie czy Pan X odezwie sie w kwietniu?

Nie jesteśmy razem. Relacja zakończona. On rzadko się odzywa, neutralnie. 

Karty wyszły takie 

 

Moc, Kochankowie, 6 mieczy 

Wg mnie się nie odezwie, raczej spodziewa się, że to ty sie odezwiesz ale dla niego to juz przeszłość.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...