Skocz do zawartości

Cereskowy kwiecień 2024


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka lat 45 lat, samotna matka, rękodzielnik jarmarkowy.

Co mnie czeka do końca kwietnia?

 

Aura: 0 GŁUPIEC, 4 Kielichy, 2 Kielichów HB, VI KOCHANKOWIE

Coś nowego się zacznie w moim życiu na polu uczuciowym, jakaś znajomość co do której będę miała jakieś obiekcje, takie obawy ukryte za nadzieja na relacje. Wahania czy pójść w ta stronę czy może lepiej się nie angażować, bo i tak się nie uda.

 

Finanse: 3 Mieczy, 9 Buław, Rycerz Buław, HB WISIELEC

A kiepsko, jakiś większy wydatek, będę musiała zacisnąć pasa albo sie zapożyczyć żeby podołać, rycerz na koniu siedzi więc obstawiam że coś w samochodzie nawali i naprawa nie będzie tania.

 

Uczucia: 9 Monet, Król Buław, I MAG, HB KOŁO

Niby jest ok, jest mi dobrze ale jednak brakuje tego ostatniego elementu i tu pojawi sie ktoś kto będzie mnie intensywnie podrywał. w HB koło więc pojawi się znienacka :) Całkiem mozliwe że chodzi o dwie osoby.

 

Dom i dziecko: 10 Monet, 6 Kielichów, XVIII KSIĘŻYC, HB KOCHANKOWIE

W domu fajnie, spokój, mozliwe, że wpadnie w odwiedziny ktoś od dawna nie widziany z rodziny.

 

Niespodzianka:  6 Mieczy, 10 Mieczy, Król Monet HB WIEŻA

Ktoś (Król Monet) z przeszłości, osoba o której ciągle myśle odejdzie faktycznie do przeszłości, po prostu wyrzucę go ze swojej głowy.

 

Ostrzeżenie: III CESARZOWA,4 Kielichy, 8 Mieczy, HB XV DIABEŁ

Takie jedno mnie naszło żeby nie pogrążała się w rozmyślaniach nad swoimi kompleksami. A mam ich sporo i często maskuję wybuchem złości.

 

Najważniejsze wydarzenie wg mnie w kwietniu jakie mnie spotka: Paź Buław, VI KOCHANKOWIE, Rycerz Buław, HB KOCHNKOWIE

Poznanie kogoś, kontakty z niejedna osoba, stanę przed wyborem, z która osoba kontynuować znajomość

 

Inne interpretacje mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ceres napisał:

Singielka lat 45 lat, samotna matka, rękodzielnik jarmarkowy.

Co mnie czeka do końca kwietnia?

 

Aura: 0 GŁUPIEC, 4 Kielichy, 2 Kielichów HB, VI KOCHANKOWIE

Zaczniesz nowy etap. Możliwe,że ra osoba już się koło Ciebie kreci,ale kompletnie jej nie zauważasz, nie bierzesz pod uwagę. Jeśli z kimś masz już kontakt, to nie do końca będziesz chciała się otworzyć, gdyż cis może w tej osobie Ci nie pasowac: brak ekscytacji lub jakieś inne sprawy. Będziesz się wahała.

 

Finanse: 3 Mieczy, 9 Buław, Rycerz Buław, HB WISIELEC

Tak, tutaj mogą być hakiem stresy lub strata. Będziesz musiała mocno pilnować się z wydatkami, a mogą się pojawić nieprzewidziane.

 

Uczucia: 9 Monet, Król Buław, I MAG, HB KOŁO

Tak.jak już wyszło w aurze cis sie ruszy,co przyjdzie z wszechświata. Ktoś będzie zabiegał, kontaktował się z tobą lub ty będziesz bardziej skora do poznawania mezczyzn. 

 

Dom i dziecko: 10 Monet, 6 Kielichów, XVIII KSIĘŻYC, HB KOCHANKOWIE

Bardzo przyjemna energia, ale także sporo ukrytych emocji związanych z domem lub dzieckiem. Możliwe,że jakieś niepokoje wyjdą na wierzch.

 

Niespodzianka:  6 Mieczy, 10 Mieczy, Król Monet HB WIEŻA

Tak, tutaj albo ruszenie do przodu, gdyż znajomość z kimś dobiegła kresu. Możliwe że jakieś wiadomości z zewnątrz wpłyną na twoja decyzję.

 

Ostrzeżenie: III CESARZOWA,4 Kielichy, 8 Mieczy, HB XV DIABEŁ

Nie wpadaj w stany apatii, poczucia beznadziei i w kołowrotek myślowy, gdyż będzie miało to destrukcyjny wpływ. Nie szukaj wyciszenia emocji w używkach.

 

Najważniejsze wydarzenie wg mnie w kwietniu jakie mnie spotka: Paź Buław, VI KOCHANKOWIE, Rycerz Buław, HB KOCHNKOWIE

Wiadomość od kogoś o charakterze randkowo-erotycznym. W tym miesiącu ktoś może być chętny na romans, ale ruch należy już po twojej stronie,jak to wykorzystasz.

 

Inne interpretacje mile widziane :)

 

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ceres napisał:

Singielka lat 45 lat, samotna matka, rękodzielnik jarmarkowy.

Co mnie czeka do końca kwietnia?

 

Aura: 0 GŁUPIEC, 4 Kielichy, 2 Kielichów HB, VI KOCHANKOWIE

Coś nowego się zacznie w moim życiu na polu uczuciowym, jakaś znajomość co do której będę miała jakieś obiekcje, takie obawy ukryte za nadzieja na relacje. Wahania czy pójść w ta stronę czy może lepiej się nie angażować, bo i tak się nie uda.

 

Finanse: 3 Mieczy, 9 Buław, Rycerz Buław, HB WISIELEC

A kiepsko, jakiś większy wydatek, będę musiała zacisnąć pasa albo sie zapożyczyć żeby podołać, rycerz na koniu siedzi więc obstawiam że coś w samochodzie nawali i naprawa nie będzie tania.

 

Uczucia: 9 Monet, Król Buław, I MAG, HB KOŁO

Niby jest ok, jest mi dobrze ale jednak brakuje tego ostatniego elementu i tu pojawi sie ktoś kto będzie mnie intensywnie podrywał. w HB koło więc pojawi się znienacka :) Całkiem mozliwe że chodzi o dwie osoby.

 

Dom i dziecko: 10 Monet, 6 Kielichów, XVIII KSIĘŻYC, HB KOCHANKOWIE

W domu fajnie, spokój, mozliwe, że wpadnie w odwiedziny ktoś od dawna nie widziany z rodziny.

 

Niespodzianka:  6 Mieczy, 10 Mieczy, Król Monet HB WIEŻA

Ktoś (Król Monet) z przeszłości, osoba o której ciągle myśle odejdzie faktycznie do przeszłości, po prostu wyrzucę go ze swojej głowy.

 

Ostrzeżenie: III CESARZOWA,4 Kielichy, 8 Mieczy, HB XV DIABEŁ

Takie jedno mnie naszło żeby nie pogrążała się w rozmyślaniach nad swoimi kompleksami. A mam ich sporo i często maskuję wybuchem złości.

 

Najważniejsze wydarzenie wg mnie w kwietniu jakie mnie spotka: Paź Buław, VI KOCHANKOWIE, Rycerz Buław, HB KOCHNKOWIE

Poznanie kogoś, kontakty z niejedna osoba, stanę przed wyborem, z która osoba kontynuować znajomość

 

Inne interpretacje mile widziane :)

Mi zawsze się źle kojarzą wieże może ktoś z przeszłości ci namiesza i się wszystko zaburzyć cały spokój? Moje to tylko odczucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kasia1304 napisał:

Mi zawsze się źle kojarzą wieże może ktoś z przeszłości ci namiesza i się wszystko zaburzyć cały spokój? Moje to tylko odczucie. 

a to odpowiedź odnośnie którego punktu?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ceres napisał:

a to odpowiedź odnośnie którego punktu?

Ostatni i przed ostatni :) 

Ja niestety to mam z małego doświadczenia co do tej karty .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kasia1304 napisał:

Ostatni i przed ostatni :) 

Ja niestety to mam z małego doświadczenia co do tej karty .. 

ale w tych punktach nie ma wieży przecież

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ceres napisał:

ale w tych punktach nie ma wieży przecież

Przepraszam źle spojrzałam przeanalizuje to później.  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...