Skocz do zawartości

próba gwałtu, ucieczka, szkoła, szampan


malutkaa

Rekomendowane odpowiedzi

witam! :wstydnis:

chciałam bardzo się dowiedzieć co oznacza mój dzisiejszy sen. zaczepiła mnie grupka chłopaków, a dokładnie było ich 3. musiałam dostać się do domu więc zaoferowali, ze mnie podwiozą. kiedy zauważyłam, że jadą w innym kierunku zaczęła się panika. największy z nich powiedział mi, że kiedy będziemy na miejscu dojdzie do gwałtu więc pomimo prędkości wyskoczyłam z samochodu i uciekałam do pobliskiego gospodarstwa. ukryłam się i skutecznie. nikt mnie nie znalazł. po wszystkim nadal byłam w panice i zauważyłam moja dawną szkołę do której weszłam tylko dzięki pomocy byłych znajomych. bieganie było dla mnie bardzo ciężkie, prawie niemożliwe. w dalszej części snu jeździłam na rowerze z osobą, którą darze nienawiścią. razem popijałyśmy szampan z butelki.

dziękuję za interpretację!

życzę miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

malutkaa

Prawdopodobnie nie dość że zawrócisz z wcześniej wytyczonego kierunku, to jeszcze mozesz mieć poczycie że musisz zrobić coś na co nie masz ochoty (gwałt) i pomimo że oferta pozornie była atrakcyjna to nie dasz sie wywieść w pole... szkoła daje dodatkową wskazówkę że powinnas wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...