Skocz do zawartości

Karty na przebieg rozwoju wydarzeń


Weronika122

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam w zeszłym tygodniu miałam dziwny sen o osobie z mojej przeszłości a mianowicie o mojej dziecięcej miłości i w tym śnie ta osoba trzymała mnie za rękę i byliśmy bardzo zakochani i szczęśliwi ,uśmiechnięci i czułam taki spokój.  Tyle że to była miłość a raczej dziecięce zauroczenie z przed ponad 25 lat :D nie wiem czemu nagle pojawił się w mojej głowie sen z tą osobą której nie wiedziałam ponad 5 lat i na codzień nie utrzymujemy kontaktów gdyż tak wyszło.  To sprawiło że postanowiłam postawić karty na kilka pytań odnośnie tego snu i prosiłabym osoby które bardziej znają znaczenie kart aby pomogły mi zinterpretować ich znaczenie w połączeniu z daną kartą bo ja nadal jestem w tym bardzo początkująca i uczę się nadal światu zwanego tarotem :) będę wdzięczna za wasze interpretacje ! :) Poniżej załączam karty jakie wypadły na moje pytania oraz moje interpretacje odnośnie nich . Życzę wam udanego weekendu  ! :)

 

Na pytanie dlaczego mi się on przyśnił 

Wypadło Królowa kielichów, As denarów i Królowa denarów 

(Myślę że przyśnił mi się za to bo brakuje mi stabilnej osoby przy moim boku ? Nie wiem kogoś uziemionego( bo denary?)oraz potrzeba mi więcej radości spełnienia w życiu bo obecnie tego mi brakuje w moim życiu właśnie a on jest osobą odnoszącą sukcesy i może podświadomie sama tego pragnę?

Czy w najbliższym czasie dojdzie do naszego spotkania wypadło 

Rycerz Mieczy, paź kielichów i Słońce (tu mam problem Słońce niby oznacza spełnienie że to spotkanie mogłoby się pojawić ale Rycerz Mieczy jest chłodny zdystansowany jakby nie bardzo jest to pozytywna karta a paź kielichów to romantyczna karta także wydaje mi się że to mówiłoby o możliwości spotkania )

W jakim miejscu dojdzie do naszego spotkania wypadł pustelnik 

(Może w bibliotece bądź antykwariacie w jakimś cichym miejscu lub tam gdzie nie ma ludzi lub jest ich malo ?)

Na pytanie co on o mnie myśli/sądzi

Siła, paź denarów i moc 

(Myślę że ma mnie za silną kobietę która umie o siebie zadbać i sobie radzi w życiu?) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Weronika122 napisał:

Siła, paź denarów i moc 

(Myślę że ma mnie za silną kobietę która umie o siebie zadbać i sobie radzi w życiu?

Siła i Moc to ta sama karta - wróżyłaś z dwóch talii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
13 godzin temu, Weronika122 napisał:

Na pytanie co on o mnie myśli/sądzi

Czyli te karty to: Siła Paź Denarów As Buław? 
 

Jesteś osobą która potrafi wziąć się „w kupę”, opanować swoje słabości, narzuć sobie dyscyplinę kiedy chcesz osiągnąć cel. 
Paź Denarów mówi o bezinteresownej uczynności, poświęcaniu swojego czasu dla drugiej osoby( nie wiem z jakiej talii korzystałaś, często sama ilustracja potrafi być wskazówka do interpretacji - na jednej z moich talii, Paź Denarów to taki uczynny pomocnik). 
As Buław ma w sobie inicjatywę, chęci, potrafi zainicjować sprawy. Karta może też mówić, że druga osoba postrzega Cię jako atrakcyjną dziewczynę( dwór Buław jest atrakcyjny, osoby które są przez te karty przedstawiane mają w sobie „to coś”, co przyciąga spojrzenia). 

13 godzin temu, Weronika122 napisał:

Na pytanie dlaczego mi się on przyśnił 

Wypadło Królowa kielichów, As denarów i Królowa denarów 

Też bym powiedziała, że czujesz się samotna i kogoś Ci brak - a on może być takim symbolem drugiej połowy i szczęścia( As Denarów jako początek czegoś wspaniałego), Królowa Monet - stabilizacja. 
 

13 godzin temu, Weronika122 napisał:

Czy w najbliższym czasie dojdzie do naszego spotkania wypadło 

Rycerz Mieczy, paź kielichów i Słońce


Może być całkiem niespodziewane i trochę niemiło Cię zaskoczyć( może wyjdziesz gdzieś w dresach po mleko i na niego wpadniesz ;) 

Cala sytuacja powinna dobrze się skończyć bo Słońce osłabia działanie negatywnych kart. Może nawet uda wam się gdzieś przysiąść i pogadać o starych czasach? 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...