Skocz do zawartości

Wyjście urodzinowe


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend wychodzę na urodziny. Polzylam karty jak będę się bawiła,bo ostatnio nie jestem w nastroju.

 

Jak będę się bawiła?

 

Sad+Pustelnik+Paź kielichow+Sila

 

Myślę,że ogólnie dobrze, bo w Saszie mogę poczuc uwolnienie od bolączek dnia powszedniego. Zapewne coś się napije i pomimo,że trochę będę wycofana, to nie dam się wciągnąć złym emocjom.

 

Jak będzie zachowywała się osoba X wobec mnie na imprezie?

 

As Denarow+Król Denarow+Kochankowie+Paź Mieczy

 

Możliwe, że będzie okazja na rozmowę. U mnie Kochankowie to para spleciona w objęciach,a przy paziu mieczy może mówić o wymianie poglądów, myśli. Ewentualnie będzie się cieszyła,że przyszłam,ale w paziu będzie zachowywał się nerwowo i chaotycznie,aby zatuszować swoje zdenerwowanie.

 

Dziękuję z góry za pomoc

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
13 godzin temu, mezza napisał:

Jak będę się bawiła?

 

Sad+Pustelnik+Paź kielichow+Sila

Idziesz w jakieś znane miejsce gdzie dawno nie byłaś? Albo z ludźmi z którymi się nie widziałaś? Sąd pokazuje powrót przeszłości ale w nowej, lepszej odsłonie. 
Pustelnik może sugerować, że wyjście da Ci dużo refleksji i przemyśleń( w jakiś sposób wzbogaci Cię wewnętrznie, do czegoś dojrzejesz).
Czasem Eremita pokazuje mi dużo przemieszczania się i korzystanie z różnych środków transportu( chodzenie, taksówka, autobus itp). 

Paź Kielichów zwiastuje niespodziewanie miłą propozycję( dochodzę do wniosku, że wszystkie Pazie przynoszą sytuacje niespodziewane, nieoczekiwane) - w przypadku Kielichowego może być to miła propozycja od kogoś( a co ucieszy serce). Może ktoś postawi Ci drinka?
W Sile „poskromisz” swoje wady( coś, co czujesz, że czasem pozwalasz „pofolgować”). W Sile człowiek jest racjonalny, dojrzały, ludzki. Pokonuje problemy dzięki zręcznym pomysłom. 
 

13 godzin temu, mezza napisał:

Jak będzie zachowywała się osoba X wobec mnie na imprezie?

 

As Denarow+Król Denarow+Kochankowie+Paź Mieczy

   
Czyżby to była osoba która postawi Ci drinka? 
Ba koniec może dojść do jakiejś uszczypliwej wymiany zdań lub możesz usłyszeć coś od osoby X, co w jakiś sposób „ruszy Ci nerwa”. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Tak, idę w znane mi miejsce, w którym nie byłam kilka miesięcy. Z tym drinkiem to nie do końca przejdzie, bo mam zasadę nie przyjmowania alkoholu od nieznajomych, a sama bardzo malo pije. Jednak może rzeczywiście będzie jakaś interakcja. W sumie zapomniałam dodać,że w mojej talii paź mieczy patrzy w książkę,a wokół niego żarówki chyba swiadczace mam pomysla, chce zdobyc wiedzę. 

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2024 o 23:41, mezza napisał:

W weekend wychodzę na urodziny. Polzylam karty jak będę się bawiła,bo ostatnio nie jestem w nastroju.

 

Jak będę się bawiła?

 

Sad+Pustelnik+Paź kielichow+Sila

 

Myślę,że ogólnie dobrze, bo w Saszie mogę poczuc uwolnienie od bolączek dnia powszedniego. Zapewne coś się napije i pomimo,że trochę będę wycofana, to nie dam się wciągnąć złym emocjom.

 

Jak będzie zachowywała się osoba X wobec mnie na imprezie?

 

As Denarow+Król Denarow+Kochankowie+Paź Mieczy

 

Możliwe, że będzie okazja na rozmowę. U mnie Kochankowie to para spleciona w objęciach,a przy paziu mieczy może mówić o wymianie poglądów, myśli. Ewentualnie będzie się cieszyła,że przyszłam,ale w paziu będzie zachowywał się nerwowo i chaotycznie,aby zatuszować swoje zdenerwowanie.

 

Dziękuję z góry za pomoc

Weryfikacja:

@Gringedobrze odczytałaś,że ktoś nie tyle chcial mi bezposrednio kupic drinka, ale zapłacić za nie jak byłam przy barze. Grzecznościowo odmówiłam. Ogólnie Pustelnik pokazał moje zanurzenie w samej sobie, spojrzeniu na różne sytuacje. Nie było źle, ale nie był to iście imprezowy nastrój.

 

Pana X spotkałam, była wymiana uśmiechów i krotka komunikacja, ale każde z nas spędziło czas we własnym gronie bliskich osób. Paź mieczy ciekawość drugiej osoby,ale i dystans.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...