Skocz do zawartości

Krzyży celtycki


Kasia1304

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam krzyż celtycki na faceta który jest mi bliski sercu. 

Z rozkładu wygląda że to będzie bardziej formalne niż na koleżeństwo/romans.. 

 

Dobrałam karty na ocieplenie relacji.. 

Paz buław, rydwan, 7 denarów, kochankowie..

 

1. Rys osoby, o którą pytamy. 3 kielichów 

 

2. Nasz stosunek do niej. Siła 

Działam może zbyt przytłaczająco.. 

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas. 2 buław 

 

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas.  Arcykapłan 

Chce być nauczycielem?? 

5. Przeszłość relacji, znajomości cesarz

Tego nie wiem..

6. Najbliższa przyszłość. Królowa kielichów 

Czyli coś emocjonalnego ale tylko obustronnie..

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa. Król bulaw 

Buławy mi dobrze się kojarzą.

8. Wpływ innych osób. 7 denarów 

 

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji. 9 denarów 

 

10. Dalsza przyszłość. Rycerz denarów. 

Bardziej kolega niż kochanek ? 

 

Edytowane przez Kasia1304
Zapomniałam interpretacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, Kasia1304 napisał:

@Gringe Grzecznie proszę o pomoc.

Ja myślę że będzie tylko jako przyjaciel.. 

Wrzuć trochę więcej od siebie - jak Ty byś interpretowała ten rozkład :) 

 

Później dopiszę coś od siebie🍀

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gringe napisał:

Wrzuć trochę więcej od siebie - jak Ty byś interpretowała ten rozkład :) 

 

Później dopiszę coś od siebie🍀

Chciałby być moim instruktorem niż do romansu. Być może nie widzi moich mydlanych oczek. 

Chociaż wychodzi mi czasem karta kochanków jak przed tym krzyżem celtyckim... Bardzo dużo pracy nad relacja to wiem ja mam trudny charakter i on .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, Kasia1304 napisał:

Chciałby być moim instruktorem niż do romansu. Być może nie widzi moich mydlanych oczek. 

Chociaż wychodzi mi czasem karta kochanków jak przed tym krzyżem celtyckim... Bardzo dużo pracy nad relacja to wiem ja mam trudny charakter i on .

To znaczy na jakiej stopie jest teraz relacja? Zapisałaś się na kurs do niego? To jest Twój znajomy?.. Bardzo ważne przy interpretowaniu kart, jest określenie jak wygląda sytuacja. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

To znaczy na jakiej stopie jest teraz relacja? Zapisałaś się na kurs do niego? To jest Twój znajomy?.. Bardzo ważne przy interpretowaniu kart, jest określenie jak wygląda sytuacja. 

No będę się pytać o zajęcia. Teraz bardziej znajomi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Rys osoby, o którą pytamy. 3 kielichów 

Jeśli on wychodzi w 3 Kielichów, to ma przyjazny charakter. Jest miły, sympatyczny, towarzyski. Ceni sobie przyjaźń, potrafi zatroszczyć się o znajomych, jest optymistyczny i nie da się go nie lubić😊 

 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Nasz stosunek do niej. Siła 

Działam może zbyt przytłaczająco.. 

Starasz się zachowywać rozsądnie i unikać nagłych ruchów. Trzymasz swoje „reakcje” na wodzy, nie ulegasz słabości. 
 

 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Świadoma postawa tej osoby wobec nas. 2 buław

Waha się, co na robić. Narazie jest na „wstrzymaniu”, rozważą dwie opcje jak ma postąpić. 
 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas.  Arcykapłan 

Podświadomie, wyznaje te same prawdy, wartości, co Ty. Na jakimś polu macie zbieżne poglądy i możecie się zrozumieć na wzajem. 
 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Przeszłość relacji, znajomości cesarz

Był czas kiedy jedno z was nadawało ton relacji i musiało być zgodnie z wolą tej osoby. 
Rozliczanie z niepowodzeń, surowe wymaganie zasad. Karanie. 
 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Najbliższa przyszłość. Królowa kielichów 

Czyli coś emocjonalnego ale tylko obustronnie..

Brak ruchu. Królowa Kielichów jest bierna więc tu nic nowego się nie zadzieje. Raczej zatapianie się w uczuciach, może marudzenie nad sobą samą, że sprawy nie układają się po myśli. Jeśli on wychodzi w tej Królowej, to jest jeszcze większą „ciapą”.
 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa. Król bulaw 

Buławy mi dobrze się kojarzą.

 …czyli w tej Królowej Kielichów to nie on skoro jego intencje to na Król Buław - ale pomimo, że jest to karta działania i męska energia, to pokazuje człowieka który „wyręcza” się innymi. Sam wprost nic nie robi bo to w końcu Król😜 

Pokieruje jakimiś ludźmi w Twojej sprawie, może komuś zleci by Ci pomóc. 
 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Wpływ innych osób. 7 denarów

Ludzi konkretnych tu nie ma albo nie jest to czas by ktoś miał ingerować w waszą znajomość. 
 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji. 9 denarów

Ma nadzieję, że będziesz bardziej niezależna - może faktycznie w jakiś sposób pomoże Ci z tym kursem. 
 

12 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Dalsza przyszłość. Rycerz denarów. 

Bardziej kolega niż kochanek ? 

Kolega jak najbardziej. Ktoś kto pomoże, poświęci Ci swój czas - choć będzie miał w tym jakiś interes. Rycerze nie robią niczego bezinteresownie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gringe napisał:

Jeśli on wychodzi w 3 Kielichów, to ma przyjazny charakter. Jest miły, sympatyczny, towarzyski. Ceni sobie przyjaźń, potrafi zatroszczyć się o znajomych, jest optymistyczny i nie da się go nie lubić😊 

 

Starasz się zachowywać rozsądnie i unikać nagłych ruchów. Trzymasz swoje „reakcje” na wodzy, nie ulegasz słabości. 
 

 

Waha się, co na robić. Narazie jest na „wstrzymaniu”, rozważą dwie opcje jak ma postąpić. 
 

Podświadomie, wyznaje te same prawdy, wartości, co Ty. Na jakimś polu macie zbieżne poglądy i możecie się zrozumieć na wzajem. 
 

Był czas kiedy jedno z was nadawało ton relacji i musiało być zgodnie z wolą tej osoby. 
Rozliczanie z niepowodzeń, surowe wymaganie zasad. Karanie. 
 

Brak ruchu. Królowa Kielichów jest bierna więc tu nic nowego się nie zadzieje. Raczej zatapianie się w uczuciach, może marudzenie nad sobą samą, że sprawy nie układają się po myśli. Jeśli on wychodzi w tej Królowej, to jest jeszcze większą „ciapą”.
 

 …czyli w tej Królowej Kielichów to nie on skoro jego intencje to na Król Buław - ale pomimo, że jest to karta działania i męska energia, to pokazuje człowieka który „wyręcza” się innymi. Sam wprost nic nie robi bo to w końcu Król😜 

Pokieruje jakimiś ludźmi w Twojej sprawie, może komuś zleci by Ci pomóc. 
 

Ludzi konkretnych tu nie ma albo nie jest to czas by ktoś miał ingerować w waszą znajomość. 
 

Ma nadzieję, że będziesz bardziej niezależna - może faktycznie w jakiś sposób pomoże Ci z tym kursem. 
 

Kolega jak najbardziej. Ktoś kto pomoże, poświęci Ci swój czas - choć będzie miał w tym jakiś interes. Rycerze nie robią niczego bezinteresownie. 

A jak mam myśleć o tym " nie bezinteresownie "??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
24 minuty temu, Kasia1304 napisał:

jak mam myśleć o tym " nie bezinteresownie "??

Rycerze mają zawsze jakiś interes - Rycerz Monet będzie liczył na przysługę zwrotną. Może będziesz musiała poświęcić swój czas w jakiś sposób. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
16 minut temu, Gringe napisał:

Rycerze mają zawsze jakiś interes - Rycerz Monet będzie liczył na przysługę zwrotną. Może będziesz musiała poświęcić swój czas w jakiś sposób. 

No to się boję... 

A z tego rozkładu powyżej przed krzyżem celtyckim to "paz buław, rydwan, 7 denarów, kochankowie.." 

Coś można wywnioskować..?

 

 

Edytowane przez Kasia1304
Zapomniałam dodać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, Kasia1304 napisał:

No to się boję... 

A z tego rozkładu powyżej przed krzyżem celtyckim to "paz buław, rydwan, 7 denarów, kochankowie.." 

Coś można wywnioskować..?

 

 

A jakie jest pytanie?😅

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gringe napisał:

Ale to nie jest pytanie

Czy będzie ocieplenie relacji.. :) Ja myślę że tak. Przepraszam za nie domowienia .

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...