Skocz do zawartości

Co mnie czeka po powrocie do pracy?


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu wracam do pracy po L4 i mam sporo spraw do uporzadkiwania. Nie wiem, jaja mnie czeka przyszłość w tej firmie, ale biorę pod uwagę scenariusz, że bede musiała odejść.

 

Co mnie czeka po powrocie do pracy?

 

7 kielichów+paź bulaw+8 mieczy 

 

Będzie dużo niewiadomych, różnych emocji, ale także sporo komunikacji. Powrót będzie dla mnie trudny i stresujący. Będę się czuła,że wróciłam do punktu wyjścia.

 

Jakie firma ma plany wobec mojej posady do końca roku?

 

4 denarow+ 2 kielichów+ Wieża+ Kochankowie 

 

Myślę, że mnie zatrzymają na jakiś czas, będą chcieli podtrzymać współpracę,ale bliżej końca roku rozwiaza umowę, co wbrew pozorom może być dla mnie lepszym rozwiązaniem niż mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2024 o 20:40, mezza napisał:

Pomógłby ktoś? Dziękuję z gory

Moim zdaniem 

1 pytanie dużo stresu i trudnych emocji 

2 Trzeba będzie uważać bo może być nie przedłużenie umowy..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2024 o 14:39, mezza napisał:

W lipcu wracam do pracy po L4 i mam sporo spraw do uporzadkiwania. Nie wiem, jaja mnie czeka przyszłość w tej firmie, ale biorę pod uwagę scenariusz, że bede musiała odejść.

 

Co mnie czeka po powrocie do pracy?

 

7 kielichów+paź bulaw+8 mieczy 

 

Będzie dużo niewiadomych, różnych emocji, ale także sporo komunikacji. Powrót będzie dla mnie trudny i stresujący. Będę się czuła,że wróciłam do punktu wyjścia.

Wielka dezorientacja, mogą być postawione przed Tobą jakieś opcje do wyboru. W paziu buław widać entuzjazm, ewentualnie szybką komunikację. Coś jednak przyblokuje. Możesz się czuć jak w klatce.

W dniu 6.05.2024 o 14:39, mezza napisał:

 

Jakie firma ma plany wobec mojej posady do końca roku?

 

4 denarow+ 2 kielichów+ Wieża+ Kochankowie 

 

Myślę, że mnie zatrzymają na jakiś czas, będą chcieli podtrzymać współpracę,ale bliżej końca roku rozwiaza umowę, co wbrew pozorom może być dla mnie lepszym rozwiązaniem niż mi się wydaje.

Chcą na pewno działać ostrożnie i powoli, nie chcą stracić, więc będą współpracować, ale możliwe, że jak nadejdą jakieś zmiany i pojawi się okazja, to mogą podjąć decyzję między Tobą a kimś innym (może zatrudnią kogoś na Twoje miejsce?)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...