Skocz do zawartości

Kontaktować się, czy nie kontaktować


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, czy kontaktować się z osobą, która kiedyś mi pomagała w sytuacji uzyskania informacji związanych z moją pracą zawodowa. Nie chcę wyjść na natreta, co ciągle potrzebuje pomocy.

 

Jak zareaguje na moją wiadomość?

 

5 mieczy+3 denarow+Gwiazda

 

Ta piątka mieczy średnio optymistyczna, ale może mówić,że osoba będzie czuła jakieś napięcie i obawę, że kontaktuję się z prośbą. Używałam 5 mieczy z talii Światła I Cienia, która opisałam ostatnio w rozdziale Arkana Małe. Tak jakby ktoś czuł lęk przed współpracą chociaz w ostateczności przełamie się przy Gwieździe.

 

Co poczuje ba mój kontakt?

 

3 kielichow+Królowa Mieczy+Gwiazda

 

Z jednej strony radość i pełne zrozumienie moich emocji i obecnej sytuacji. Wyczuje,że jestem zdolna zawalczyć o swoje i użyć konkretnych argumentów. Gwiazda kolejny raz może mówić o chęci pomocy z czystego serca.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, mezza napisał:

Jak zareaguje na moją wiadomość?

 

5 mieczy+3 denarow+Gwiazda

No tak, interpretacja zależy od talii z której kładzione są karty. Jeśli byłby to klasyk RSW, to 5 Mieczy by kiepsko się zapowiadało choć..może też pokazywać sytuację wyjściową - ktoś ma wyrzuty sumienia więc może czuć się w obowiązku by pomóc( ze względu na ogólnie dobre fundamenty znajomości). Gwiazda jest dobra ale docelowo ta osoba Ci nie pomoże( albo nie załatwi wszystkiego tak jak chcesz). 
 

10 godzin temu, mezza napisał:

Co poczuje ba mój kontakt?

 

3 kielichow+Królowa Mieczy+Gwiazda

Pewnie się ucieszy. Choć po chwili namysłu może być taka myśl- odzywa się jak czegoś chce/ więc kontakt z jej strony może być bardzo chłodny( jeśli w ogóle). 
Znów Gwiazda - to nie będzie ten moment by odświeżyć kontakt. Coś tu wyjdzie inaczej niż chcesz. 

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładała nowego wątku, ale z racji wielu niewiadomych zadałam pytanie bardziej konkretnie.

 

Co przyniesie ponowny kontakt w sprawach zawodowych?

 

Rycerz Mieczy+10 kielichow+AS Monet+Sad

 

Widać dynamikę, niecierpliwość i dążenie do celu, a więc kontakt może być szybki, rzeczowy, bez owijania w bawełnę. Będę czuła satysfakcję o szanse, aby w wyniku zaczerpniętych informacji odżyć, zrobić autorefleksje odnośnie podjęcia kolejnych kroków.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mezza rycerza mieczy widziałabym dość negatywnie - karta konfliktów, raczej chłodnej wymiany zdań, ale reszta kart jest jak najbardziej pozytywna (w tym ostatnim rozkładzie), więc może ta osoba na początku będzie niemiła albo zirytowana, ale ostatecznie pomoże albo da Ci kontakt do jakiejś innej wpływowej osoby. Moim zdaniem warto spróbować. Z podsumowania masz Umiarkowanie, więc na pewno nie stracisz na kontakcie, co najwyżej nic się nie zmieni

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 10.05.2024 o 14:35, mezza napisał:

Co przyniesie ponowny kontakt w sprawach zawodowych?

 

Rycerz Mieczy+10 kielichow+AS Monet+Sad

 

Jakiś problem z kontaktem, opóźnienie ( może z przyczyn niezależnych - na przykład poczta trafi do spamu itp). 
Z 10 Kielichów finalnie powinno być dobrze i zakończone pomyślnie a nawet wyjmiesz jakiegoś “asa z rękawa” nawiązując ten kontakt. 
Sąd pokazuje odblokowanie kontaktu, uwolnienie czegoś. 

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...