Skocz do zawartości

prosba o intertpretacje snu.


levek22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,prosze o interpretacje snu, poniewaz to wazny okres w moim życiu, a bardzo rzadko pamiętam swoje sny. Obudziłam sie w srodku nocy bardzo niespokojna i z bijącym sercem, mimo, ze sen był łagodny.

 

Sniło mi się, że sprzątam balkon odkurzaczem. Balkon jest on wypełniony wodą do połowy odkurzacza i boje sie, ze tam jest prąd, ale spokojnie kończe odkurzanie, nic mi nie jest. a potem tule do twarzy małego czarnego szczeniaka i mówie "jaki on jest słodki" -temu wszystkiemu przygląda sie mój obecny chłopak, z którym na jawie spotykam sie od kilku tygodni. Dodam, ze nie jestem miłośniczką zwierząt. koniec.

 

wiem, że symbol wody we śnie ma wiele znaczeń, jak również przedmioty w niej odbijające, a także pies jest częstym symbolem w snach. Tylko pozornie jest to lekki sen. obudziłam sie przerażona i to nie daje mi spokoju...

 

Bardzo prosze o interpretacje.

Pozdrawiam,

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

levek22

Takie nastawienie do szczenieka może sie odnosić do nowego chłopaka - widocznie jest równie słodki i ujmujący.. a porządki oznaczają ostateczne rozprawienie sie z dotychcasowymi uczuciami - chcesz aby były czyste i nieskazitelne (jak woda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedź.

To ważny okres w moim życiu i rzeczywiście staram się o uporządkowanie go jak należy.

Mam nadzieje, że ten sen przepowie coś pozytywnego.

Pozdrawiam, Magda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...