Jump to content

prosba o intertpretacje snu.


levek22
 Share

Recommended Posts

Witam,prosze o interpretacje snu, poniewaz to wazny okres w moim życiu, a bardzo rzadko pamiętam swoje sny. Obudziłam sie w srodku nocy bardzo niespokojna i z bijącym sercem, mimo, ze sen był łagodny.

 

Sniło mi się, że sprzątam balkon odkurzaczem. Balkon jest on wypełniony wodą do połowy odkurzacza i boje sie, ze tam jest prąd, ale spokojnie kończe odkurzanie, nic mi nie jest. a potem tule do twarzy małego czarnego szczeniaka i mówie "jaki on jest słodki" -temu wszystkiemu przygląda sie mój obecny chłopak, z którym na jawie spotykam sie od kilku tygodni. Dodam, ze nie jestem miłośniczką zwierząt. koniec.

 

wiem, że symbol wody we śnie ma wiele znaczeń, jak również przedmioty w niej odbijające, a także pies jest częstym symbolem w snach. Tylko pozornie jest to lekki sen. obudziłam sie przerażona i to nie daje mi spokoju...

 

Bardzo prosze o interpretacje.

Pozdrawiam,

Magda

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

levek22

Takie nastawienie do szczenieka może sie odnosić do nowego chłopaka - widocznie jest równie słodki i ujmujący.. a porządki oznaczają ostateczne rozprawienie sie z dotychcasowymi uczuciami - chcesz aby były czyste i nieskazitelne (jak woda)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedź.

To ważny okres w moim życiu i rzeczywiście staram się o uporządkowanie go jak należy.

Mam nadzieje, że ten sen przepowie coś pozytywnego.

Pozdrawiam, Magda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...