Jump to content

Zmarly ojciec

italiana

Recommended Posts

Moi rodzice rozwiedli sie jak bylam dzieckiem. Mojego ojca nie widzialam od lat.  Tato zmarl na atak serca 17 maja 2023 roku. Nie bylam na pogrzebie, poniewaz bylam wtedy na urlopie w Meksyku i nie mialam takiej potrzeby. To byl w sumie obcy czlowiek. Dzisiaj w nocy - 18/19 maja mialalm sen o moim tacie. Wygladal mlodo - na okol 30 lat. Byl inny, nie taki jakim go zapamietalam. Z perspektywy osoby doroslej uwazam, ze on nigdy nie dorosl. Byl takim Piotrusiem Panem. W snie wydawal sie odpowiedzialnym i mentalnie doroslym mezczyzna. Prowadzilismy taka zwykla rozmowe. Troche kulal. Opowiedzial mi o wypadku w pracy, w wyniku ktorego noga zostala uszkodzona. Nie wiem czy tak rzeczywiscie bylo. Bylismy oboje we snie zadowoleni i mielismy dobry kontakt ze soba.

Nie znosilam mojego ojca, poniewaz byl nieodpowiedzialny i nigdy nie myslal o konsekwencjach. Zapomnialam o jego rocznicy smierci. Czy mozna taki sen odczytywac jako jakis znak z zaswiatow?  Moj tato byl inny niz za zycia i pojawil sie w moim snie po raz pierwszy dokladnie rok po swojej smierci. Nigdy sie mna nie interesowal wiec dlaczego mialby to robic po smierci? Dziekuje za kazda pomoc w interpretacji. 

• Like 1

• 4 weeks later...

U mnie jeżeli przyśni sie zmarły ( obojetnie kto) zawsze potem coś się niestety dzieje. 

Oni nas ostrzegają dlatego przychodzą w snach. Nie lubię tych snów. 

• Like 1

Czasami, gdy bliscy odchodzą, ich duchy mogą próbować przekazać nam pewne przesłanie lub pomóc w procesie zrozumienia i uzdrowienia. Ten sen może symbolizować, że twój ojciec przechodzi pewną ewolucję duchową po śmierci, gdzie może teraz patrzeć na swoje życie z większą dojrzałością i zrozumieniem.

Młodszy wygląd w tym śnie może reprezentować odnowienie lub nowy początek w waszych relacjach - być może próbuje się pokazać w inny sposób, niż go pamiętałaś. To też może być znak, że Twoje uczucia i wspomnienia o nim są w procesie przemiany i zrozumienia.