Skocz do zawartości

Ciastko, jadalnia, mama, stół.


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację. Śniło mi się, że mamy znajoma była u nas i jadła przy stole w jadalni ciastko na białym talerzu. W ręku trzymała łyżeczkę i delikatnie tą łyżeczką rozpoczęła wnikać w ciastko. Ciastko to bardzo zwróciło moją uwagę. Na górze miało czerwoną galaretkę. Bardzo mi było żal, że ona zje to ciastko. Na stole oprócz ciastka nic nie było. Ja, mama, znajoma mamy siedziałyśmy. Ja chyba jakbym miała złożone ręce. Znajoma była na jasno ubrana, tak jak na lato. Przewiewna jasnoniebieska koszulka bez rękawa, białe spodnie. Mama była w beżach, brązie. Ja w czerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam także ubrane białe bolerko. Ale przeważała czerwień w moim ubiorze. To była sukienka. Ręce miałam z łożone tak jakby do modlitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

aniusia206

Prawdopodobnie sen wyraża Twoja nadzieję na coś przyjemnego w życiu, jakąś osłodę - możliwe że komuś czegoś zazdrościsz.. Wszyskie kobiety reprezentuja Ciebie i Twój złożony charakter: czerwień w jaką jesteś ubrana może świadczyć o Twojej energii i motywacji oraz o namiętności, biały to niewinność, a niebieski kojarzony ze spokojem i równowagą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...