Jump to content

Pani Ryby Pan Rak


Kaariinkaa
 Share

Recommended Posts

Pani Ryba i Pan Rak

 

 

Pod szczęśliwą gwiazdą. Szlachetni, dobrzy czuli, kochający. Obydwoje to osoby, z którymi związki nieudane należą do rzadkości. I Rak i Ryba należą do ludzi łagodnych i ustępliwych, unikających konfliktów i scysji. Potrafią wiele oferować partnerowi, w zamian oczekując zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa.

 

Gdy przypadną sobie do serca, to prawdziwie i na długo. Do ewenementów należą rozwody w tej konfiguracji. Obydwoje odnajdują w sobie nawzajem to co dlań najważniejsze: umiłowanie rodziny, ciepło, stabilizację i komfort psychiczny. Rak i Ryba, to ludzie, dla których rozwój duchowy i psychiczny jest życiowym powołaniem. Razem więc zgłębiają arkana wiedzy psychologicznej i filozoficznej. Organizują wycieczki do miejsc mocy i uczęszczają na zajęcia jogi lub Tai Chi. W sypialni nie może zabraknąć romantycznych akcesoriów i podręcznika tao w seksie.

 

Zaopatrzeni w amulety chroniące ich przed nieszczęśliwymi wypadkami lub przyciągającymi fortunę wyruszają do swoich codziennych zajęć, by ich zakończeniu prościutko udać się do cieplutkiej przystani, gdzie czeka nań kochający partner.

 

Prawdziwa sielanka. Dobrze wam ze sobą, świetnie się rozumiecie. Stymulujecie się do rozwoju duchowego. Możecie liczyć na siebie. Huśtawki nastrojów, które Was "dopadają" w innych związkach, w tym zdecydowanie rzadziej występują.

 

 

 

i coś na wesoło jak zaskarbic Pana Raczka :)

 

 

Rybko

 

A gdy los ci przyniesie w darze pana Raczka, to musisz być odporna i gruboskórna niczym nosorożec. Po pierwsze, by znieść jego humorki, a po drugie, by nie dać się nabrać na jego ofiarność i poświęcenia. Pamiętaj, że Raczki jeśli już się poświęcają, to tylko dla siebie i dla własnej wygody. A tak naprawdę to kochają luksusy, za które ty możesz płacić, będąc do tego wdzięczna za okazane ci uczucie. Ale jeśli zechcesz oglądać i podziwiać wraz z nim stare albumy i snuć wspomnienia, jak to dawniej było fajnie, to odkryjesz, że to nawet miły facet....

 

 

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...