Jump to content

Jury

Sunrise009

Recommended Posts

Niebawem rozwiązanie konkursu w ktorym brałam udział. Dowiedziałam się, że jury to specjaliści w dziedzinie, a ja mam bardzo niską samoocenę, niestety. Dlatego zapytałam, jakie zdanie będzie miało jury o moim projekcie?

4 kielichów + As Buław + Rycerz Kielichów

Tło sytuacji: 9 kielichów

Będą znudzeni i niezadowoleni, do momentu mojej pracy i wypadnę bardzo korzystnie, mogą mnie czekać korzystne wiadomości. 4 kielichy i As pucharów oznacza wyjście z marazmu i entuzjazm, Rycerz niesie kielich więc zechcą mi coś zechcą mi coś wręczyć. W konkurs jest z nagrodą pienieżną, więc możliwe, że dostanę jakieś pieniądze. As w finansach to także możliwość rozwoju kariery i uznanie. 9 kielichów to realizacja pragnień i satysfakcja. Myślę, że wypadnę przyzwoicie :)

• Like 1

Pytasz o zdanie jury dot. Twojej pracy/projektu - a interpretujesz rozwój wydarzeń.

Uważam, że interpretacja kart będzie zależała od tego, w jakiej dziedzinie jest to konkurs. Jest tu dużo kielichów "podbitych" buławą - więc jeśli projekt jest w kategoriach np. finansów, prawa, budownictwa - to inaczej będę interpretować karty (mniej pozytywnie) niż w przypadku, gdy projekt będzie dotyczył np. sztuki, szeroko pojętej psychologii, nauk społecznych itp. (pozytywnie).

Przy tak postawionym pytaniu 9 Kielichów jako tło interpretowałabym w ten sposób, że to Ty jesteś bardzo zadowolona ze swojej pracy/projektu i jest ten projekt w dziedzinie, w której, w Twoim odczuciu czujesz się "jak ryba w wodzie".

• Super 1
  • Thanks! 1

3 minuty temu, Mesi napisał:

Pytasz o zdanie jury dot. Twojej pracy/projektu - a interpretujesz rozwój wydarzeń.

Uważam, że interpretacja kart będzie zależała od tego, w jakiej dziedzinie jest to konkurs. Jest tu dużo kielichów "podbitych" buławą - więc jeśli projekt jest w kategoriach np. finansów, prawa, budownictwa - to inaczej będę interpretować karty (mniej pozytywnie) niż w przypadku, gdy projekt będzie dotyczył np. sztuki, szeroko pojętej psychologii, nauk społecznych itp. (pozytywnie).

Przy tak postawionym pytaniu 9 Kielichów jako tło interpretowałabym w ten sposób, że to Ty jesteś bardzo zadowolona ze swojej pracy/projektu i jest ten projekt w dziedzinie, w której, w Twoim odczuciu czujesz się "jak ryba w wodzie".

To jest projekt graficzny i zgadza się, w dziedzinie konkursowej czuje się jak ryba w wodzie

• Like 2

Jeśli to projekt graficzny - to interpretowałabym to w ten sposób, że projekt może być zamknięty w pewnych ramach (np. konkursowych) ale jest w tym projekcie innowacja, która niesie ze sobą hmmm… propozycje dla odbiorcy.

Myślę, że projekt będzie zauważony i doceniony :)

Powodzenia 🍀

• Like 1
  • Super 1

9 minut temu, Mesi napisał:

Jeśli to projekt graficzny - to interpretowałabym to w ten sposób, że projekt może być zamknięty w pewnych ramach (np. konkursowych) ale jest w tym projekcie innowacja, która niesie ze sobą hmmm… propozycje dla odbiorcy.

Myślę, że projekt będzie zauważony i doceniony :)

Powodzenia 🍀

Dziękuję :)

• Lux 1