Skocz do zawartości

interpretacja snow


aneczka92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam ostatnio dziwne sny i prosilabym o zinterpretowanie ich. Pierwszy: snilo mi sie ze mam ok 15 lat i mam na sobie welon, wianek i bukiet slubny. Drugi: jeden z moich znajomych mial wszy, ktore powygryzaly mu tunela w szyi. i Trzeci: bylam w ciazy, plynelam sobie statkiem i jakis chlopak kazal mi jesc surowe ziemniaki w wyniku czego poronilam.. co moga oznaczac takie sny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

mam prosbe o interpretacje snu...

 

śniło mi sie ze przeprowadzamy sie z naszego nowego mieszkania do takiego starego,później nam sie nie spodobało i stwierdzilismy ze wracamy do naszego nowego...i tylko zamet był przy tej przeprowadzce bo tyle mebli trzeba było znowu przenosci...co to moze oznaczac??

 

dzieki))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

aneczka92

Rodzaj ubrania i dodatków wiele mówi o tym jak sie prezentujesz innym - w tym wypadku może chodzić o (w zalezności czy welon zakrywał Twoją twarz czy nie) - Twoją uczciwość lub skrywanie tajemnic, a jesli był biały - sen zdradza chęć zaangażowania się w związek (dodatkowo bukiet i wianek).

Wszy zapewne oznaczaja kłopoty i ich konsekwencje.

W trzecim śnie prawdopodobnie chodzi o to że w wyniku nieodpowiedzialnego i szkodliwego działania - jakieś plany i nadzieje nie będą miały szans na zrealizowanie się.. możliwe że będzie to spowodowane bardziej zewnętrzym wpływom niz Twoim własnym

 

 

 

hashi29

Twój sen jest zapowiedzią zmian, które niekoniecznie wyjdą Ci na zdrowie, co będzie też powodem zamieszania w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

 

dzis mi sie snilo ze bylam u fryzjera i zrobilam sobie blodn i fryzurka byla fajna ale grzywki nie dalo sie ułozyc ..jakos diwnie mi ją podciela fryzjerka...co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mi sie sniło ze płyne duzym statkiem...strasznie kołysał...a mojemu meżowi sie snil ślub mojej siostry ktory miala rok temu..prosze o interpretacje dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...