Jump to content

Proszę o pomoc- ucieczka przed wampirem!


niunka89
 Share

Recommended Posts

Witam, dziś miałam dosyć dziwny sen, a więc:

Przechodziłam z chłopakiem późnym wieczorem (było już ciemno) obok sklepów monepolowych, niedaleko naszego osiedla. W pewnym momencie zauważyłam bardzo wysoką postać, dobrze zbudowaną (miał bardzo szerokie barki), od razu wiedziałam, że to wampir i w tym śnie miałam jakby przeczucie, że jeśli w tym momencie nie zaczne uciekać to mnie dopadnie. Wzięłam chłopaka za rękę i pobiegliśmy na drugą stronę ulicy. Gdy się odwróciłam, widziałam jak owy wampir już komuś wpił się w szyję.

 

Proszę o interpretację :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Nie oglądałas lub nie czytałas ostatnio horroru o wampirach? Może z kimś rozmawiałas o tym, lub np o bohaterach "Zmierzchu".

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

niunka89

Twój sen informuje o Twojej determinacji w uniknieciu problemów lub osobą, która może mieć na Ciebie niekorzystny wpływ, a która może Cię chcieć wykorzystać.. a przejście przez ulicę wskazuje na zmianę kierunku dzialania

Link to comment
Share on other sites

Owszem też ,to może być wpływ- filmu,rozmowy na ten temat lub książki o wampirach ,lub może to oznaczać jak ktoś nieświadomie czerpie od ciebie energię- tzw.(wampiryzm energetyczny ) .

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio ani nie czytałam, ani nie oglądałam nic o wampirach. Zapomniałam dopisać, że nie widziałam twarzy owego wampira, było zbyt ciemno, ale wyczułam, że to on.

Możliwe, że ten sen symbolizuje kłótnie pomiędzy mną a moim kumplem, który podrywał pewną dziewczynę, a wiem że chciał ją tylko wykożystać i powiedziałam jej o tym. No i ostatnio się o to pokłóciliśmy i to dosyć ostro. I teraz i ja i on czekamy na przeprosiny :D. Tylko ta sytuacja mi pasuje do tego snu.

Dziękuję wszystkim na odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Nie ma za co, zapytałam o te filmy i książki, bo czasem sny to po prostu tylko jakieś przefiltrowane i zakrzywione odbicie rzeczywistości. A tak, skoro nie czytałaś i nie oglądałaś nic o wampirach wiemy, że sen coś symbolizuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...