Jump to content

Bestie i wypadające zęby


Ezlife
 Share

Recommended Posts

Ostatnio źle sypiam... koszmary, lub sny z przeszłości które nie są miłe. Zawsze dzieje się tak gdy czymś się martwię lub myślę intensywnie nad czymś.

Otóż sen który przykuł moją szczególna uwagę jest sen który śnił mi się parę lat temu.

Śniły mi się miejsca lub miasta w których mieszkam, lub mieszkałem. Zawsze się czymś różniły. Układem ulic, zupełnie inne domy, inne mieszkania, inni ludzie, ale nie czułem w tym nic obcego. Jednak nie mogłem wejść do domu bo w mieszkaniach lub ich pobliżu znajdowały się agresywne bestie lub potwory. Wyglądały jakby pilnowały swojego terytorium - po oddaleniu się już mnie nie ścigały. Idąc do ostatniego mieszkania w którym teraz mieszkam (trochę nie składne ale nic innego nie mogę wymyślić) czułem że też coś w nim jest wiec rzuciłem śnieżka w okolicach drzwi, jednak zamiast jakiejś kreatury w drzwiach pokazał się wystraszony koń o brązowej barwie. Później miałem inny sen w którym mówiłem swojej matce że ruszają mi się zęby tak jakby miały wypaść - jedynka na górze i jedynka na dole - ale matka nie zwróciła na mnie uwagi...

 

Skoro już o tym mowa jestem ciekawy czemu nie które sny powtarzają się po paru latach ? Wydarzeń po nich w życiu realnym nie mogę sobie nigdy przypomnieć za to czemu sny mogę ?

 

W tej chwili jestem bezrobotnym usilnie szukającym pracy jednak nigdzie takowej nie mogę dostać... Parę tygodni temu matka powiedziała że mam do niej przyjechać do Anglii ale ja jestem pełen wątpliwości - i to jest mój powód zmartwień..

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Ezlife

Znajome miejsca to rzeczy i sprawy, które znasz lub są Ci znaneale patrzysz na nie pod innym kątem. Trudno Ci jest poznać samą siebie ponieważ hamują Cię jakieś obawy (stwory).. a w środku czujesz się jak ten koń ze snu.

 

Ruszajace się zęby ogólnie kojarzą się z niestabilna sytuacja życiową.

 

Powtarzajace sie sny pojawiaja się gdy trzeba na coś szczególnego zwrócić uwagę i zająć się problemem - jesli tego nie zrobisz - dostajesz przypomnienie, coś co przypomina urzędowy monit..

Link to comment
Share on other sites

Jak mam to interpretować ? Że mam siebie zmienić ? Moim zdaniem sny są wytworami podświadomości, a słowa częścią autosugestii, więc jeżeli twoja teoria się zgadza to znaczy że mam jakieś rozdwojenie osobowości. Na ogół jestem zimnym i bardzo obojętnym FACETEM :P Ale nie czuje żebym miał takie problemy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...