Skocz do zawartości

Bardzo dziwnne porwanie


martoszka91

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam taki dziwny sen , dokładnie go nie pamiętam.....byłam na jakimś dużym obszarze , było tam dużo namiotów . Przede wszystkim pokazywane tam były albo wyścigi konne albo pokazywanie koni. Byłam tam z jakąś grupą, ćwiczyłam taniec na jakiś występ. Jednak czegoś się dowiedziałam i zostałam porwana prze jakąś grupę porządkową . Potem widziałam jak jeden chłopak z grupy tanecznej szukał mnie. Domyślał się , że coś mogło mi się stać. Byłam w jakieś stodole , jednak znalazła mnie jakaś dziewczyna . Potem szybko stąd uciekłyśmy , ale najbardziej dziwił mnie fakt , że uciekałam przez ogrodzone pole dla koni i szybko przeszłam przez nie. Potem mnie gonili ci , którzy mnie porwali , jednak schowałam się gdzieś . Zobaczyłam jak grupa taneczna wykonywała swój układ przed publicznością , bardzo mi się podobało. Po występnie , w jakiś sposób tam znalazł się ten chłopak i się bardzo zdziwił mną . Potem jakoś żartowaliśmy ze sobą , trochę śmialiśmy itp. Potem gdzieś poszedł , powiedział ,że pokarze mi jakieś zdjęcie. I skończył się mój sen. Jakoś bardzo mnie ten sen bardzo zdziwił , dlatego proszę o interpretacje. :) Dodam , że chłopaka w ogóle nie znałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to jest zaurocznie jakims chlopakiem? no bo samam napisals ze zartowaliscie itp, choc sie nie znaliscie... to mozliwe,ze podobasz sie komus kogo wogole nie znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to bedzie zauroczenie mężczyzną, jakaś szalona zwariowana miłość sam fakt mówi że przebiegasz przez konie ten facet Cie odnajduje gdzies tam ,czujesz się bezpieczna przy nim bo rozmawiacie i śmiejecie daje Ci poczucie bezpieczeństwa........karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...