Skocz do zawartości

Dziwny sen, kot, pies, przyjaciel, panna


pytaniemam

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mialem dziwny sen w zasadzie nie do konca pamiętam wszystko,ale utkwilo mi w pamieci to, ze widzialem swojego przyjaciela, który szedl ze mna, gdzies po miescie, potem nagle poszedlem z nim do domciu jakiegos, on w pewnym momencie mowi ze juz nie ma czasu, potem widze go a on idzie z jakas panna, która ma podbite oko jedno, jak potem to zauwazylem niby kątem oka, choc on to z nia ukrywal, wyraznie wolal z nią uciec gdzieś dalej, tak bym go nie widział.

potem nagle znalazlem sie w jakims ogrodzie, ktory posiadał bramkę zamkniętą, taką klasyczną jak na działkach ogródków działkowych , w pewnym momencie ujrzalem w polmroku (bo to sie juz wieczor zblizal), ze mnie jakis pies zaczyna gonic, duzy piesek chyba... nie szczekajacy ani nic, ale nie chcacy jakos specjalnie mnie chyba ugrysc, w kazdym razie udalo mi sie wskoczyc na bramke i przeskoczyc przez plot i tyle... potem szedlem ulica,w tle ujrzalem kotka, biegl na mnie, nie wiem czy byl czarny, chyba raczej nie... taki jakis mieszaniec, biegł na mnie, ale w pewnym momencie jakby wyparował, albo raczej skręcił w bok i potem juz nie wiem co dalej bylo :) może wlasnie mi sie kolejnosc pomylila i potem byl ten kolega.

podkreslam, ze z kolega mam kontakt od dawna, jest mi zyczliwy itp, ale mysle ze tutaj raczej moze chodzic o plec przeciwna ktora poznalem w sieci

 

dzieki za pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, moza ta 'plec przeciwna' ma klopoty i ten twoj kolega bedzie probowal jej pomoc, albo ukryc to przed toba...aalbo byl to zwykly sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pierdoły nic nie znaczące? nawet odnośnie tej panny, którą w sieci poznałem , a ona sie chce jakos przymilic do innego faceta ? :P

jej sie sniły żaby niedawno, wiele żab, ale to niby tez może oznaczać, ze się wejdzie w fajne towarzystwo, a ona jest przed wyjazdem nad morze i urlopem

 

p.s. a oooolaaaććć to wszystko, zająć się trzeba życiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...