Skocz do zawartości

on waga ona baran


ewas78

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Waga i Pani Baran

 

 

Kontrast jak czerń i biel. Trudno jednoznacznie stwierdzić jak przebiegać będzie wspólne życie tej pary. Wszystko zależy od predyspozycji każdego z nich. Obydwoje są czarujący i mili, obydwoje lubią zdobywać świat. Tyle, że ona przebojem, a on dyplomacją i czarem osobistym.

 

Aby obydwoje mogli iść razem przez życie, najpierw muszą "wpaść sobie w oko". Wadze imponować będzie pełna temperamentu i żywotności kobieta Baran. Niestety nie będzie ona dlań ideałem kobiety. Brakuje jej bowiem subtelności i taktu, co dla Wagi jest niezwykle istotne. Jemu, urodzonemu dyplomacie ciężko będzie zaakceptować jej bezpretensjonalność i bezpośredniość. Ona z kolei przyzwyczajona wyrzucać z siebie swoje emocje, irytować się będzie, gdy jej partner nieustannie "owijać będzie coś w bawełnę".

 

Jednak pożycie z Panem Wagą jest dość łatwe. Jest niezwykle łagodny i czuły, co pozwala ujarzmić nieco niesforny charakter Pani Baran. Należy jednak uważać, aby nie lekceważyć jego ego. Może to bowiem "doprowadzić" do poważnych konfliktów, a nawet do rozpadu związku.

 

Baranie, jeśli zdecydowałaś się na związek z Wagą, musisz nieco poskromić swój temperament. Naucz się postępować trochę taktowniej i dyplomatycznie. Wago, pamiętaj, że związałeś się z ognistym Baranem, który od czasu do czasu może poparzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem waga byłem z dziewczyną baranem 7 lat rozstaliśmy sie ,ale jest moim najlepszym przyjacielem teraz:-)waga ugłaszcze baranka jak plus z minusem się przyciągają:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Istnieje między nimi tajemnicza chemia.

Egocentryczny Baran wciąż szuka przygód i natomiast Waga kocha spokój i harmonię.

Wagi potrafią sprawić, żeby inni czuli się dobrze w ich towarzystwie.

Oba są przyjazne, lubią dobrą zabawę i rozrywkę.

Mogą być między nimi tarcia jeżeli Waga zdecyduje postawić na swoim.

Związek jest wspaniałym romansem i często przeradza się w udane małżeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...