Jump to content

Ona strzelec on lew


ewelas08
 Share

Recommended Posts

Pani Strzelec i Pan Lew

 

Autokrata z demokratką. Tak na pierwszy rzut oka wygląda ta para. On władczy i majestatyczny przyszedł na świat by rządzić sprawiedliwie, przynajmniej na swoim terenie. Zaraz od pierwszych chwil poznania podejmie walkę o dowództwo w związku. Demokratyczne usposobienie Pani Strzelec na podobną sytuację nie pozwoli. Niech on sobie rządzi, gdzie chce, ale w domu ma panować równość, wolność i niepodległość.

 

Ponieważ są duchowo spowinowaceni dochodzą do porozumienia. I będzie to dla obojga dobre posunięcie. Tworzą bowiem dobraną i kochająca się parę. Świetnie się rozumieją i wspierają. Ich optymizm i życzliwe nastawienie do ludzi, zjednują im wielu sympatyków. Przyjaciół im również nie brak: otwartość i bezpośredniość Strzelców i poczucie sprawiedliwości Lwów sprawia, że zajmują się działalnością charytatywną lub polityczną. Nie przeszkadza im to w robieniu kariery zawodowej i w trosce o dom.

 

Znajdują również czas na wyjście do teatru, kina czy najnowszą wystawę sztuki. Czasem zrobią wypad za miasto lub udadzą się w egzotyczną podróż. Ich szczęśliwemu współżyciu sprzyja również harmonia seksualna.

 

Jeśli Lwie pohamujesz swoje autokratyczne poglądy i staniesz się bardziej liberalny spotka Cię wielka nagroda w postaci oddanej, wiernej i kochającej Cię partnerki. Ty Strzelcu walcz o swoja wolność, w zamknięciu bowiem zwiędniesz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...