Jump to content

Wypadek samochodowy


BDZ
 Share

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie,

 

Ok. 2 dni temu śnił mi się sen, który mnie bardzo zaniepokoił.

Śniło mi się, ze jadę autem po ulicach mojego miasta. Byłem w nim świadkiem 2 wypadków samochodowych. Pierwszy wypadek wyglądał następująco: maluch na tzw. "przełączce" miał wypadek, wjechał w niego tramwaj, myślałem że doszło do masakry, jednak okazało się że że maluch został "odcięty" przez jadący tramwaj zaraz za fotelem kierowcy. Czułem że nic nikomu się nie stało.

2 wypadek nastąpił w bardzo podobnych okolicznościach (również auto osobowe z tramwajem) w wyniku tego wypadku kierowca został... "przygwożdżony" własnym autem, jego karoserią.... tzn. żył bo ruszał energicznie rękami, jednakże po jego gwałtownych ruchach odczułem że został ściśnięty w wyniku wypadku. Auto nie było bardzo zniekształcone, nie widziałem krwi.

Studiując dostępne w sieci senniki odczytałem negatywne symbole..

Początkowo nie przejąłem się nimi bardzo (wiem że symbole w snach mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, bo nie raz już tego doświadczyłem) postanowiłem zachować ostrożność i nie zaprzątać sobie nimi głowy..

 

Jednakże pewne wydarzenie, którego nie chcę tutaj przytaczać, miało miejsce nie długi czas temu, skłoniło mnie do bardzo głębokiej refleksji nad moim życiem, a gdy przypomniałem sobie mój niedawny sen.... cały czas się zastanawiam czy ten sen który opisałem miał coś wspólnego z owym wydarzeniem...

Będę bardzo wdzięczy za wszelakie interpretacje mego snu;

 

Mam także pytanie... czy jest możliwość żeby symbole które pojawiają się w moim śnie ostrzegały mnie przed wydarzeniami w bardzo bliskiej przyszłości?

(do tej pory symbole które odczytywałem dotyczyły "dalekiej" przyszłości - kilku miesięcy).

 

Pozdrawiam,

Dziękuje z góry za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze ten sen ostrzega Cie przed jakimis znajomosciami niekoniecznie trafnymi z pierwszej wyjdziesz bez komplikacji ale w drugiej moze byc gorzej. W tym okresie musisz bardzo uwazac na wszelkie niebezpieczenstwa wszystkie terazniejsze bledy moga miec odzwierciedlenie w przyszlosci.

A co do ostrzezen w snach moga nam mowic nawet o jutrzejszym dniu wiec trzeba byc czujnym.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...