Skocz do zawartości

Niebo przed burzą


mery_wel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was chciałabym Wam pokazać zdjęcie które nieświadomie zrobiłam przed ogromną burzą która przeszła w ubiegłym roku przez Podkarpacie. Zdjęcie jest niestety małe, ale myśle że wystarczy abyście się podzielili ze mną co widzicie na fotografi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was chciałabym Wam pokazać zdjęcie które nieświadomie zrobiłam przed ogromną burzą która przeszła w ubiegłym roku przez Podkarpacie. Zdjęcie jest niestety małe, ale myśle że wystarczy abyście się podzielili ze mną co widzicie na fotografi.

 

[ATTACH]670[/ATTACH]

 

ja tu widze skrzydla anioła... ;o ale ja mam bujna wyobraznie :P

Tez to ktos widzi ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko skrzydła, ponad nimi jest twarz, a poniżej być może suknia :)

 

Co ciekawe, twarz zwrócona jest w stronę osoby robiącej to zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i moja cała rodzina również mówimy że to jest Anioł ;) chciałabym jeszcze dopisać, że tam gdzie widać włosy Anioła w dużym przybliżeniu widać twarz małego dziecka ;) tylko niestety nie posiadam już oryginału zdjęcia ponieważ miałam formatowany dysk i wyłącznie tyle mi pozostało po tym zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, twarz zwrócona jest w stronę osoby robiącej to zdjęcie.

 

dokładnie Anioł jest zwrócony w moją stronę po zrobieniu zdjęcia rozpętała się ogromna burza.. Grad jak jajka a co najciekawsze tam gdzie mieszkam wszędzie podobno była najdelikatniejsza część burzy w dalszych rejonach było wszystko zatopione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałam.

Tak jakby skrzydło z prawej strony miał położone na plecach i wyciągał rękę.

Może po to, by odgonić stąd największą nawałnicę?

 

Super zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjęcie, szkoda ze małe takie... jednak widać wyraźnie twarz i skrzydło :) moja babcia opowiadała mi, że chyba zaraz po wojnie widziała jakiś dziwny układ chmur. Widocznie to są jakieś znaki dla ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o znaki do mojej osoby przed tym jak zrobiłam owe zdjęcie chyba w przeciągu miesiąca lub dwóch znalazłam 9 różańców. Chciałabym od razu zaznaczyć, że nie jestem jakoś strasznie religijna. ;)

 

A odnośnie tego, że na zdjęciu widnieje dłoń uniesiona do góry jakby odpychała chmurę - tak to jest prawda bo z tamtej strony szła najgorsza chmura z resztą zaraz za ręką widać lekko szare chmury który się przeobrażały prawie w czerń. ;)

 

pozdrawiam

Edytowane przez mery_wel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Przede wszystkim gratuluję takiego ujęcia chmur przed burzą. zdjęcie naprawdę robi wrażenie. Na pewno ma się wrażenie, że widac tam postać, wielką, potężną postać. Wiele osób widzi w tym anioła, owszem może się z taką postacią kojarzyć. Ja jednak powiedziałabym, że to sam władca burzy pokazał się na moment przed zesłaniem nawałnicy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ladny ten aniolek, czuprynke tez ma fajna, taka rozwiana.

 

Na czuprynce widnieje jeszcze jedna twarz - małego dziecka. :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie nie wyjdzie wszystko idealnie ;) Chcialabym dodać ze ja robiłam po prostu zdjęcia nie widziałam nic na niebie.. Dopiero później przy oglądaniu fotografii mocniej się przypatrzyłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo ciekawe ułożenie chmur :) Chociaż, jak dla mnie to po prostu zwykły przypadek i zdjęcie wykonane w odpowiednim momencie gdy chmury tak się przemieszczały, to jednak dość wyraźnie widać jakby odwróconą twarz u góry, i wielką stojącą postać... Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe zdjęcie, dwie postacie. Jedna odwrócona bokiem do osoby robiącej zdjęcie i wyglądająca jakby ściągała coś ręką, a druga mniejsza chowająca się za tą postacią, uśmiechnięta i zwrócona w stronę osoby robiącej zdjęcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudne!! Ja widze także anioła ;) ale nie wiem dlaczego że to mężczyzna z brodą i wąsami.. ma siwe rozwiane kręcone włosy i jest..<zły?> <zatroskany> tak jak gdyby chronił dom..ja to widzę tak , że Anioł chce otulić dom swoimi ramionami.. osłonic całym sobą.. może udało Ci się schwytać w obiektyw ducha- anioła ogniska domowego jakim jest YEZALEL ..?;)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...