Jump to content

dwa wodniki


malutka2401
 Share

Recommended Posts

Pani Wodnik i Pan Wodnik

 

 

Nieszablonowa para. Standard, tradycja, konwenanse to słowa, których nie znajdziesz w słowniku tej pary. Ich pociąga wszystko co nowoczesne, nietypowe, a nawet kontrowersyjne. Trzymają zawsze z pionierami i prekursorami każdego nowego. W każdej konfiguracji dwóch Wodników nie sposób spotkać identycznej pary. Związki dwóch superindywidualności dają zawsze oryginalne rozwiązania. Jedno jest pewne - ich dom, podział ról, układ partnerski zawsze będzie odmienny od powszechnie spotykanych. Tzw. wolne małżeństwa to z pewnością "wynalazek" dwóch Wodników.

 

Oni nie maja potrzeby posiadania, nie istotne są dla nich silne monotonne związki. Nade wszystko kochają swobodę i niezależność. Będą jednocześnie żyć razem i osobno. Owszem będą posiadać wspólne cele i idee, do których będą dążyć wspólnie, lecz również będą wieść życie na własną rękę.

 

Wodniki rzadko są o siebie zazdrosne, są ponad tym, skupiają się na sprawach wyższej wagi. Każdy z nich ma swoje grono znajomych bliższych i dalszych. Czasem z którymś z nich wyjadą w podróż lub na wycieczkę. Nie rzadko zdarza się, że mają swoich kochanków, z tym, że żadne z nich nie potraktuje tego jak zdradę.

 

Stanowicie bardzo oryginalną, dla wielu wręcz ekscentryczna parę. Dobrze się czujecie w tym związku, posiadacie bowiem to co najważniejsze: wolność i niezależność. Rozstania w Waszym związku się nie zdarzają, nie są po prostu konieczne.

 

 

jak zaskarbic sobie Pana Wodnika :

 

Jest tak ekscentryczny i ekstrawagancki, że częstokroć szokuje nawet swoją własną matkę, która nie wyklucza ewentualności zamiany jej prawdziwego dziecka na inne. Co ciekawsze, to on sam dla siebie jest także tajemnicą, zastanawiając się nad tym, o co mu właściwie chodzi. Może być prawdziwym utrapieniem w domu, nie wie jak użyć odkurzacza lub noża do krojenia chleba. Za to nieźle mu wychodzi myślenie o niebieskich migdałach i wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocnymi

 

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja - 02.02.1993

Ona - 09.02.1994

Czekam z niecierpliwością ^^

 

ARoN69 toż napisałam wyzej horoskop wodnika odpowiada urodzonym 21.01-19.02 oboje sie miescicie w dacie....proponuje jeszcze sprawdz w numerologi i cyfrologi partnerskiej

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Doty, mam dylemat

ja 21.01

ona 29,01

możesz podpowiedzieć jakieś dobre źródło numerologi i cyfrologi partnerskiej?

chciałbym sprawdzić jak najwięcej to możliwe

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...