Jump to content

dwa wodniki

malutka2401
 Share

Recommended Posts

Pani Wodnik i Pan Wodnik

Nieszablonowa para. Standard, tradycja, konwenanse to słowa, których nie znajdziesz w słowniku tej pary. Ich pociąga wszystko co nowoczesne, nietypowe, a nawet kontrowersyjne. Trzymają zawsze z pionierami i prekursorami każdego nowego. W każdej konfiguracji dwóch Wodników nie sposób spotkać identycznej pary. Związki dwóch superindywidualności dają zawsze oryginalne rozwiązania. Jedno jest pewne - ich dom, podział ról, układ partnerski zawsze będzie odmienny od powszechnie spotykanych. Tzw. wolne małżeństwa to z pewnością "wynalazek" dwóch Wodników.

Oni nie maja potrzeby posiadania, nie istotne są dla nich silne monotonne związki. Nade wszystko kochają swobodę i niezależność. Będą jednocześnie żyć razem i osobno. Owszem będą posiadać wspólne cele i idee, do których będą dążyć wspólnie, lecz również będą wieść życie na własną rękę.

Wodniki rzadko są o siebie zazdrosne, są ponad tym, skupiają się na sprawach wyższej wagi. Każdy z nich ma swoje grono znajomych bliższych i dalszych. Czasem z którymś z nich wyjadą w podróż lub na wycieczkę. Nie rzadko zdarza się, że mają swoich kochanków, z tym, że żadne z nich nie potraktuje tego jak zdradę.

Stanowicie bardzo oryginalną, dla wielu wręcz ekscentryczna parę. Dobrze się czujecie w tym związku, posiadacie bowiem to co najważniejsze: wolność i niezależność. Rozstania w Waszym związku się nie zdarzają, nie są po prostu konieczne.

jak zaskarbic sobie Pana Wodnika :

Jest tak ekscentryczny i ekstrawagancki, że częstokroć szokuje nawet swoją własną matkę, która nie wyklucza ewentualności zamiany jej prawdziwego dziecka na inne. Co ciekawsze, to on sam dla siebie jest także tajemnicą, zastanawiając się nad tym, o co mu właściwie chodzi. Może być prawdziwym utrapieniem w domu, nie wie jak użyć odkurzacza lub noża do krojenia chleba. Za to nieźle mu wychodzi myślenie o niebieskich migdałach i wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkanocnymi

poz. doty

• 1 month later...
Ja - 02.02.1993

Ona - 09.02.1994

Czekam z niecierpliwością ^^

ARoN69 toż napisałam wyzej horoskop wodnika odpowiada urodzonym 21.01-19.02 oboje sie miescicie w dacie....proponuje jeszcze sprawdz w numerologi i cyfrologi partnerskiej

poz. doty

• 4 years later...

Doty, mam dylemat

ja 21.01

ona 29,01

możesz podpowiedzieć jakieś dobre źródło numerologi i cyfrologi partnerskiej?

chciałbym sprawdzić jak najwięcej to możliwe

Dzięki