Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje snu o rzece i zrodelku oraz satanistach


Barbara Tracz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Bardzo prosze o interpretacje mojego dziwnego snu

Snilo mi sie ze bylam z przyjaciolmi ( jeden z nich czuje do mnie cos wiecej ) nad rzeka byly tam tamy ale takie niewielkie

Oni sie dobrze bawili ja jednak chcialam isc do zrodelka ktore bylo niedaleko (i ktore z nam juz z dawniejszych snow ) Poszlismy tam ale po drodze trzeba bylo przejsc przez stary samochod (tak prowadzila droga)

W tym samochodzie siedzialo kilka osob Wszyscy ubrani na czarno wszyscy byli wyznawcami szatana Palili trawke (bardzo ich nie lubilam ) Pytali mnie czy mi pomodz przy przejsciu ale ja nie chialam byc doslownie " kozlem ofiarnym " ( co oznaczalo ze sobie poradze bez nich )

Jako wyznawow szatana chyba ich urazilam bo koziol to przeciez postac szatana Jakos wydostalam sie przez okno Jednak ten chlopak z ktorym mie laczy cos wiecej zostal z nimi

Bardzo prosze o interpretacje snu Jest to dla mnie bardzo wazne

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moze to oznaczac ze ktos z kim sie przyjaznisz lub do ktorego czujesz cos wiecej odsunie sie od Ciebie jesli tego nie powstrzymasz.Wiec staraj unikac sie sytuacji w ktorych moze sie stac cos podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże mój połowa forum jest już zawalona tym proszeniem o interpretacje snu :-/ dzieci kochane nie oglądajcie filmów po 22giej proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale człowieku bez przesady,połowa dzieciaków tu po 15 lat mających pisze o tym interpretowaniu snów,hormony im buzują,gruczoły piersiowe rosną,to i sny mają nie wiesz jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co dziekowac! Nie przejmuj sie tym gosciem co wyglada na niedorozwinietego Pudziana i pisz jak bedziesz chciala zebysmy Ci cos zinterpretowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Witam Serdecznie

Bardzo prosze o interpretacje mojego dziwnego snu

Snilo mi sie ze bylam z przyjaciolmi ( jeden z nich czuje do mnie cos wiecej ) nad rzeka byly tam tamy ale takie niewielkie

Oni sie dobrze bawili ja jednak chcialam isc do zrodelka ktore bylo niedaleko (i ktore z nam juz z dawniejszych snow ) Poszlismy tam ale po drodze trzeba bylo przejsc przez stary samochod (tak prowadzila droga)

W tym samochodzie siedzialo kilka osob Wszyscy ubrani na czarno wszyscy byli wyznawcami szatana Palili trawke (bardzo ich nie lubilam ) Pytali mnie czy mi pomodz przy przejsciu ale ja nie chialam byc doslownie " kozlem ofiarnym " ( co oznaczalo ze sobie poradze bez nich )

Jako wyznawow szatana chyba ich urazilam bo koziol to przeciez postac szatana Jakos wydostalam sie przez okno Jednak ten chlopak z ktorym mie laczy cos wiecej zostal z nimi

Bardzo prosze o interpretacje snu Jest to dla mnie bardzo wazne

Pozdrawiam

 

Starasz się dotrzeć do celu a raczej rozpoczęcia czegoś (źródło) jednak po drodze natrafiasz na przeszkody (tamy), bedziesz też zmuszona pokierować się w życiu przesztarzałymi zasadami (stary samochód) i nie korzystać z pomocy "podejrzanych" osób, co do których masz wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

szlogi

Wyzywanie kogokolwiek od "dzieci" jest dziecinne - miej to na uwadze i nie offtopuj tematów...

Każdy nieregulaminowy post będzie usuniety razem z tymi tutaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winteer czy ty mówisz to serio czy żartujesz? czy powiedzenie komuś ze jest dzieckiem jest ubliżeniem? ja powiem ci tak,opisujesz to sobie jak chcesz widzieć prosto w oczy wciskasz mi że komuś ubliżyłem,już miałem do czynienia z takimi ludzmi jak ty całkowity brak argumentacji jakiej kolwiek i w czym kolwiek-zauważyłaś że ci i ty napisałem do ciebie z małej :-)wiesz co to oznacza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlogi, alez nikt nie napisal, ze nazwanie kogos dzieckiem jest ublizeniem :3 Czytaj uwaznie, a najlepiejprzestan szukac zaczepki, bo niestety nic nie wskórasz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie?przecież wyraznie winter napisała tak u góry zobacz,co jest w zmowie jesteście?czy udajesz specjalnie że nie widzisz?ale jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywanie kogokolwiek od "dzieci" jest dziecinne

 

dziecinny

1. «właściwy dziecku»

2. «przeznaczony dla dziecka»

3. «postępujący jak dziecko»

• dziecinnie • dziecinność

po dziecinnemu «niepoważnie, naiwnie»

 

zródlo: Słownik języka polskiego

 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 rzecz te "lalunie to sa porzadne forumowiczki

2 nie nazywaj ich tak

3 "to cos" ma nick

4 jestes pusty

5 zamknij sie

6 nawet jak mnie wyawla z forum to twierdze ze jestes pozbawionym godnosci robalem, pasozytem na naszym spoleczenstwie i nie masz szacunku do kobiet jestes meda i wez sobie wrzuc na luz bo nikt nie chce Ciebie sluchac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie powiem ci szczerze że twoja postawa zaskoczyła,myślałem że jesteś honorowy,a tu wyszło że jesteś zwykły frajerski lizus,sam zobacz co swoją postawą zrobiłeś?ja nikomu nie ubliżałem ,a ty co zrobiłeś? ty obszczy murze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...