Skocz do zawartości

Pocalunki od ojca


aga 74

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się,że mój ojciec,który nie żyje ,mocno całuje mnie w usta(kilka razy).Co dziwniejsze było to przyjemne,ale bez żadnych podtekstów seksualnych.Po prostu ,tak jak się całuje własne, małe dziecko.Jak tata żył,nigdy mnie nawet nie przytulał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

aga 74

Twój sen wynika z tego ze ojca najwidoczniej uważasz za osobę która daje Ci poczucie bezbieczeństwa.. opiekę i miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś miałam jeszcze gorszy sen.śnił mi się mój własny pogrzeb.Szłam w kondukcie pogrzebowym,podobało mi się to i nawet bawiło,do momentu kiedy trzeba było w końcu wejść do trumny ,bo mieli ją już zamykać.Przestało mnie to bawić.Na samą myśl,że będę żywcem zakopana,ogarnęło mnie przerażenie.I w dodatku ta trumna była jakaś malutka.Potem był chyba drugi sen.Mój ojciec(nie żyje od 2 lat)leżał w takiej szklanej trumnie(jak Królewna Śnieżka)u jakichś ludzi na werandzie.zobaczyłam,że oddycha ,bo szyba przy jego ustach zaparowała.Pomyślałam ,że brakuje mu tam powietrza,otworzyłam tę trumnę,żeby go ratować,ale on zaczął się krztusić i znów umarł.Pomyślałam wtedy,że może to i lepiej,bo teraz zakpią go w trumnie do ziemi,a Ci ludzie pozbędą go się z tej werandy(bo na pewno im tam przeszkadzał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...