Skocz do zawartości

Sen o amputacji nogi. Co ozancza?


warzywnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

proszę o interpretację snu, w którym śniło mi sie że została mi amputowana noga. Jest to sen żeński. Sama amputacja nie bolała nie było krwi tylko fakt że nie mam nogi. Co to może ozanczać? Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o interpretację snu, w którym śniło mi sie że została mi amputowana noga. Jest to sen żeński. Sama amputacja nie bolała nie było krwi tylko fakt że nie mam nogi. Co to może ozanczać? Dziękuję za pomoc.

 

moze chodzi o to,ze czujesz,ze pewna czesc Ciebie drastycznie zniknela albo,ze ktos odbiera Ci sily witalne i nie jestes w stanie funkcjonowac dalej?trudno zinterpretowac sen na podstawie tak suchych informacji,potrzebny dokladny opis Twoich uczuc we snie,czy ktos tam jeszcze byl i jaka masz obecnie sytuacje zyciowa,bowiem sny odzwierciedlaja nasze leki i rzeczywistosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za pomoc :D

Jeśli chodzi o sen to był w nim jeszcze mój były partner i zapewniał mnie że wszystko jest w porządku i że nie przeszkadza mu to że nie mam nogi w dodatku kupił mi protezę, która wyglądała jak prawdziwa noga (wiem brzmi strasznie) W śnie odczuwałam najpierw straszny żal, złość i smutek a potem spokój i nawet szczęście że będzie dobrze.

 

Moja sytuacja życiowa nie jest w najlepszej formie od 1 sierpnia zaczynam nową pracę i trochę sie obawiam w dodatku muszę zmienić mieszkanie ogólnie dużo stresów finanse też nie za dobrze. To może być jakoś powiązane z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za pomoc :D

Jeśli chodzi o sen to był w nim jeszcze mój były partner i zapewniał mnie że wszystko jest w porządku i że nie przeszkadza mu to że nie mam nogi w dodatku kupił mi protezę, która wyglądała jak prawdziwa noga (wiem brzmi strasznie) W śnie odczuwałam najpierw straszny żal, złość i smutek a potem spokój i nawet szczęście że będzie dobrze.

 

Moja sytuacja życiowa nie jest w najlepszej formie od 1 sierpnia zaczynam nową pracę i trochę sie obawiam w dodatku muszę zmienić mieszkanie ogólnie dużo stresów finanse też nie za dobrze. To może być jakoś powiązane z tym?

oczywiscie,ze tak,byly partner pokazuje Ci sie we snie jako osoba,ktora bedzie w stanie Ci pomoc,wyreczyc w pewnych kwestiach,sztuczna proteza to nie tragedia,ale inna forma wspolpracy,zeby Twoj organizm mogl normalnie funkcjonowac,czulas zal i smutek,bo nie mialas czesci siebie-swojej nogi i musialas ją zastąpic sztucznym tworem,sen ma pozytywne znaczenie,zatem nie martw sie i trzymam kciuki za rozwiazanie wszystkich problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ślicznie za pomoc !!!

Trochę mnie, to co dzieje sie w moim życiu przerasta i myślałam, ze ten sen nie wróży nic dobrego, dobrze że okazało sie inaczej. Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...