Skocz do zawartości

Śmierć wroga


mariola676

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że człowiek który mnie bardzo skrzywdził, mimo że uważałam go wcześniej za przyjaciela, na moich oczach miał wypadek. Opowiem sen od początku to będzie prościej.

Jechał rowerem i potrącił go rozpędzony samochód mimo tego że on wcześniej mnie bardzo skrzywdził i bałam się go podeszłam i wezwałam pogotowie i zapytałam czy coś go boli itp. On natomiast odpowiedział że czuje że zaraz umrze po tym wypadku i bardzo mnie przeprasza za to co mi zrobił i że nareszcie zniknie z mojego życia i wreszcie przestanę się go bać. Po tych słowach umarł i zniknął z mojego życia raz na zawsze.

Ten człowiek mnie naprawdę bardzo skrzywdził i faktycznie cieszyłabym się niezmiernie gdyby wreszcie zniknął z mojego życia. Co może oznaczać ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

mariola676

Nic dodać nic ująć.. ale możliwe że uważasz iż stracił kontolę na własnym życiem w wyniku błędu (wypadek) - widocznie to będzie powód tego ze nie bedziecie razem, a Ty chcesz zapomnieć o tym co było, razem z nim samym (umieranie i znikanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...