Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji...


werona

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam stawiać pierwsze rozkłady z kart cygańskich...

 

Zadałam pytanie czy w tym miesiącu Pani X spotka Pana Y...

 

Otrzymałam:

 

Dom+Kochanek(o)+Wesołość(o)+Nadzieja

 

Ta osoba żyje nadzieją że go spotka, chociaż ten mężczyzna był jej niewierny... zdradził ją... zniszczył to, co było między nimi, bo dla niego ważny był tylko sex... Ta kobieta jest jakby uzależniona od niego, ale jej nadzieje na spotkanie są złudne bo do tego spotkania nie dojdzie...

 

Dobrałam jeszcze po jednej karcie do tych i otrzymałam:

 

List+Wytrwałość+Strata(o)+Prezent(o).

 

Tylko teraz nie wiem jak to interpretować - Dom+List; Kochanek(o)+Wytrwałość czy może jako całość dodatkowo opisujących sytuację kart...

 

Będę wdzięczna za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam stawiać pierwsze rozkłady z kart cygańskich...

 

Zadałam pytanie czy w tym miesiącu Pani X spotka Pana Y...

 

Otrzymałam:

 

Dom+Kochanek(o)+Wesołość(o)+Nadzieja

 

Ta osoba żyje nadzieją że go spotka, chociaż ten mężczyzna był jej niewierny... zdradził ją... zniszczył to, co było między nimi, bo dla niego ważny był tylko sex... Ta kobieta jest jakby uzależniona od niego, ale jej nadzieje na spotkanie są złudne bo do tego spotkania nie dojdzie...

 

Dobrałam jeszcze po jednej karcie do tych i otrzymałam:

 

List+Wytrwałość+Strata(o)+Prezent(o).

 

Tylko teraz nie wiem jak to interpretować - Dom+List; Kochanek(o)+Wytrwałość czy może jako całość dodatkowo opisujących sytuację kart...

 

Będę wdzięczna za pomoc:)

Dom+Kochanek(o)+Wesołość(o)+Nadzieja

List+Wytrwałość+Strata(o)+Prezent(o)

 

czy sie spotkaja?sadze,ze on ją poinformuje o tym,ze pojawi sie w rodzinnych stronach(albo ona,nie wiem dokladnie jak tam ich relacje wygladaja),przy czym to spotkanie pokaze,ze on sie nie zmienil,ze nie jest dobrym partnerem do stabilnego i solidnego zwiazku,tak naprawde to spotkanie moze byc calkiem udane,moze wyjasnia sobie pewne sprawy i dodam,ze pojawi sie swiatelko na to,ze ktores z nich przejrzy w koncu na oczy i zauwazy,ze ten zwiazek/relacja nie ma za bardzo szans bytu albo tez jedno z nich znow rozpali nadzieje na zwiazek(ale nie do konca harmonijny),tak naprawde wazna tez jest pozycja karta-w pierwszym rozkladzie sa 2na tak i 2 na nie,a dalej ta sama sytuacja,wiec uwazam,ze wszystko jest ruchome...ta Strata(o)daje ok 75%szansy na tak, tak uwazam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patsy, zrobiłam sobie taki rozkład miesięczny jak Ty mi zrobiłaś na pracę tylko że w odniesieniu do pytania kiedy znajdę miłość...

 

2009

sierpień - Kochanek(o)

wrzesień - Zazdrość(o)

październik - Złodziej

listopad - Strata(o)

grudzień - Szczęście

 

2010

styczeń - Niespodziewana radość(o)

luty - Nadzieja

marzec - Nieszczęście

kwiecień - Wytrwałość

maj - Odwiedzony(o)

czerwiec - Sędzia

lipiec - Wdowiec(o)

sierpień - Duchowny/Ksiądz

wrzesień - Złodziej(o)

październik - Wiadomość(o)

listopad - Choroba

grudzień - List

 

Pierwsza pozytywna karta pojawia się w grudniu 2009... Czy też byś stawiała na grudzień tego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patsy, zrobiłam sobie taki rozkład miesięczny jak Ty mi zrobiłaś na pracę tylko że w odniesieniu do pytania kiedy znajdę miłość...

 

2009

sierpień - Kochanek(o)

wrzesień - Zazdrość(o)

październik - Złodziej

listopad - Strata(o)

grudzień - Szczęście

 

2010

styczeń - Niespodziewana radość(o)

luty - Nadzieja

marzec - Nieszczęście

kwiecień - Wytrwałość

maj - Odwiedzony(o)

czerwiec - Sędzia

lipiec - Wdowiec(o)

sierpień - Duchowny/Ksiądz

wrzesień - Złodziej(o)

październik - Wiadomość(o)

listopad - Choroba

grudzień - List

 

Pierwsza pozytywna karta pojawia się w grudniu 2009... Czy też byś stawiała na grudzień tego roku?

ja bym nawet byla sklonna stwierdzic,ze ta osoba powoli wejdzie w Twoje zycie juz w padzierniku(Zlodziej),a dopiero w grudniu by byla prawdziwa harmonia i szczescie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, też myślałam o tym złodzieju, bo tak sobie o nim czytałam i o tym "wkradaniu się do serca" ale jakoś nie wydał mi się pozytywny jak poczytałam sobie jego znaczenia:)

 

Dziękuję:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zaczęłam stawiać pierwsze rozkłady z kart cygańskich...

 

Zadałam pytanie czy w tym miesiącu Pani X spotka Pana Y...

 

Do spotkania w miesiącu o który pytałam, czyli lipcu nie doszło... może to i lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spotkania w miesiącu o który pytałam, czyli lipcu nie doszło... może to i lepiej...

kochana cwicz dalej,a bedzie naprawde dobrze!licze na owocna wspolpace i analize kart cyganskich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana cwicz dalej,a bedzie naprawde dobrze!licze na owocna wspolpace i analize kart cyganskich:)

 

Patusia, ale ja się absolutnie nie zrażam :))) to taka raczej dygresja była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam 2 oddzielne ogólne rozkłady na najbliższe miesiące...

 

Osoba teoretycznie samotna, ale utrzymująca kontakt ze starym partnerem i ostatnio poznała kogos nowego...

 

Zawodowo szukająca pracy... finansowo - dno...

 

SIERPIEŃ

 

Uczucia - Śmierć

Czas zastanawiania się co dalej, rozterki, niepokoje, niezdecydowanie i zagubienie... problem z odcięciem się od przeszłości... Może w tym miesiącu uda się coś zacząć od początku...

 

Finanse - Złodziej(o)

Będzie próbowała w jakiś nieuczciwy sposób zdobyć pieniądze lub ktoś jej zaproponuje udział w jakimś nielegalnym zdobyciu kasy...

 

Praca - Trochę pieniędzy(o)

Otrzyma jakąś złą propozycję pracy, która jeszcze pogorszy jej sytuację...

 

Rada - List(o)

Powinna być ostrożna w podejmowaniu decyzji, nie ulegać namowom i presji oraz zachować dystans i spokój... Powinna być także ostrożna w zawieraniu nowych znajomości...

 

 

 

WRZESIEŃ

 

Uczucia - Złość/Przykrość

Dominować będą nieporozumienia z partnerem lub z kimś jej bliskim... ktoś będzie ją ranił, robił jej przykrości, działał za jej plecami...

 

Finanse - Śmierć

Coś się ruszy w tym miesiącu w sprawach finansowych... jej obecna sytuacja jest dramatyczna, więc jest szansa że wkrótce się polepszy i wszystko się obróci na jej korzyść.

 

Praca - Ślub(o)

Kłopoty i rozczarowania... nadmiar obowiązków, z którymi będzie miała problem odpowiedzialnie zrealizować... Współpraca z kimś, kto nie będzie przestrzegał zasad oraz dotrzymywał słowa...

 

Rada - Strata

Powinna uważać na wszelkiego rodzaju uzależnienia... nie powinna ulegać wpływom, a także pilnować spraw finansowych, bo grożą jej problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam 2 oddzielne ogólne rozkłady na najbliższe miesiące...

 

Osoba teoretycznie samotna, ale utrzymująca kontakt ze starym partnerem i ostatnio poznała kogos nowego...

 

Zawodowo szukająca pracy... finansowo - dno...

 

SIERPIEŃ

 

Uczucia - Śmierć

Czas zastanawiania się co dalej, rozterki, niepokoje, niezdecydowanie i zagubienie... problem z odcięciem się od przeszłości... Może w tym miesiącu uda się coś zacząć od początku...

wlasnie tutaj widac zmiane i nowe mozliwosci,otworzenie sie,w pozycji odwroconej to by znaczylo nieumiejetnosc odciecia sie,a w pozycji prostej wlasnie nowe perspektywy,odciecie sie od przeszlosci! jakbys dodala jeszcze jedna karte do tego,to rozklad bylby jasniejszy,bysmy sie wiecej dowiedzialy co z tymi uczuciami;)

 

Finanse - Złodziej(o)

Będzie próbowała w jakiś nieuczciwy sposób zdobyć pieniądze lub ktoś jej zaproponuje udział w jakimś nielegalnym zdobyciu kasy...

 

sadze,ze wyjdzie na prosta,w pozycji odwroconej to chec wkradniecia sie gdzies-moze do pracy,zeby te pieniadze zyskac,a w pozycji odwroconej to powolne ale systematyczne drązenie tematu...karta zaleca cierpliwosc

 

Praca - Trochę pieniędzy(o)

Otrzyma jakąś złą propozycję pracy, która jeszcze pogorszy jej sytuację...

 

sadze,ze propozycja bedzie,ale tych pieniedzy nie bedzie za duzo,generalnie karta ma zawsze dobre znaczenie,ale przez swoja pozycje ta radosc jest lekko przytlumiona

 

Rada - List(o)

Powinna być ostrożna w podejmowaniu decyzji, nie ulegać namowom i presji oraz zachować dystans i spokój... Powinna być także ostrożna w zawieraniu nowych znajomości...

 

tak,tutaj sie zgadzam,rozpatrzec wszystkie za i przeciw,myslec logicznie a nie impulsywnie,wstrzymac sie(ale nie wiemy jakiej dziedziny zycia tyczy sie ta rada-ogolnie-to karta nie zaleca pochopnych decyzji)

 

 

WRZESIEŃ

 

Uczucia - Złość/Przykrość

Dominować będą nieporozumienia z partnerem lub z kimś jej bliskim... ktoś będzie ją ranił, robił jej przykrości, działał za jej plecami...

tutaj tez taka opcja jest ale mozna ja odwrocic w druga strone-to ta osoba wygoni wreszcie ze swojego zycia tego "zlego typka"z ktorego nie ma zadnej pociechy...moze warto w danej dziedzinie troszke kart konkretniej spytac np co mnie czeka ze strony X albo jaka ja bede wobec X?

 

Finanse - Śmierć

Coś się ruszy w tym miesiącu w sprawach finansowych... jej obecna sytuacja jest dramatyczna, więc jest szansa że wkrótce się polepszy i wszystko się obróci na jej korzyść.

 

sadze,ze jest nadzieja,ale ja zawsze wole dolozyc wtedy druga karte,bo jest wieksza perspektywa odczytania co karty maja dokladnie na mysli:)

 

Praca - Ślub(o)

Kłopoty i rozczarowania... nadmiar obowiązków, z którymi będzie miała problem odpowiedzialnie zrealizować... Współpraca z kimś, kto nie będzie przestrzegał zasad oraz dotrzymywał słowa...

 

sadze,ze bedzie opcja pracy!nie stalej,ale tymczasowej lub na zasadzie umowa o dzielo,karta w pozycji prostej mowi przede wszystkim o zalegalizowaniu dzialanosci w odwroconej-o poczatkach lub chwiejnosci,ale to jak najbardziej karta mowiaca zawsze o umowach,wiezach!

 

Rada - Strata

Powinna uważać na wszelkiego rodzaju uzależnienia... nie powinna ulegać wpływom, a także pilnować spraw finansowych, bo grożą jej problemy...

 

tak,tutaj sie zgodze

 

 

glowa do gory!:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIERPIEŃ

 

Uczucia - Śmierć

Czas zastanawiania się co dalej, rozterki, niepokoje, niezdecydowanie i zagubienie... problem z odcięciem się od przeszłości... Może w tym miesiącu uda się coś zacząć od początku...

wlasnie tutaj widac zmiane i nowe mozliwosci,otworzenie sie,w pozycji odwroconej to by znaczylo nieumiejetnosc odciecia sie,a w pozycji prostej wlasnie nowe perspektywy,odciecie sie od przeszlosci! jakbys dodala jeszcze jedna karte do tego,to rozklad bylby jasniejszy,bysmy sie wiecej dowiedzialy co z tymi uczuciami;)

Do karty Śmierć dobrałam Wdowę

 

Wydaje mi się że te dwie karty mówią, że będzie to miesiąc zmian, odcinania się od przeszłości, zakańczania spraw trudnych, otwierania się na nowe, poznania nowego partnera...

 

WRZESIEŃ

 

Uczucia - Złość/Przykrość

Dominować będą nieporozumienia z partnerem lub z kimś jej bliskim... ktoś będzie ją ranił, robił jej przykrości, działał za jej plecami...

tutaj tez taka opcja jest ale mozna ja odwrocic w druga strone-to ta osoba wygoni wreszcie ze swojego zycia tego "zlego typka"z ktorego nie ma zadnej pociechy...moze warto w danej dziedzinie troszke kart konkretniej spytac np co mnie czeka ze strony X albo jaka ja bede wobec X?

 

Do karty Przykrość dobrałam Fałsz(o) - póki co nie chcę sprawdzać konkretnych osób

 

Patsy... idąc Twoją interpretacją, to znaczyłoby że pozbędzie się osoby, która niewiele wnosi do jej życia (nawet nie wiem o kogo to może chodzić!!!) i tym samym pozbędzie się niebezpieczeństwa oszustwa oraz pomówień...

 

 

Finanse - Śmierć

Coś się ruszy w tym miesiącu w sprawach finansowych... jej obecna sytuacja jest dramatyczna, więc jest szansa że wkrótce się polepszy i wszystko się obróci na jej korzyść.

 

sadze,ze jest nadzieja,ale ja zawsze wole dolozyc wtedy druga karte,bo jest wieksza perspektywa odczytania co karty maja dokladnie na mysli:)

 

 

Do karty Śmierć dobrałam Ślub(o)

 

Może i coś ruszy się w tym miesiącu ale nie będą to pewne finanse... raczej nieregularne i chwiejne...

 

 

Patuś, co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIERPIEŃ

 

Uczucia - Śmierć

Czas zastanawiania się co dalej, rozterki, niepokoje, niezdecydowanie i zagubienie... problem z odcięciem się od przeszłości... Może w tym miesiącu uda się coś zacząć od początku...

wlasnie tutaj widac zmiane i nowe mozliwosci,otworzenie sie,w pozycji odwroconej to by znaczylo nieumiejetnosc odciecia sie,a w pozycji prostej wlasnie nowe perspektywy,odciecie sie od przeszlosci! jakbys dodala jeszcze jedna karte do tego,to rozklad bylby jasniejszy,bysmy sie wiecej dowiedzialy co z tymi uczuciami;)

 

Do karty Śmierć dobrałam Wdowę

 

Wydaje mi się że te dwie karty mówią, że będzie to miesiąc zmian, odcinania się od przeszłości, zakańczania spraw trudnych, otwierania się na nowe, poznania nowego partnera...

jak najbardziej,moze w koncu poukladasz wszystko w sobie?wszelkie dylematy itp?

 

WRZESIEŃ

 

Uczucia - Złość/Przykrość

Dominować będą nieporozumienia z partnerem lub z kimś jej bliskim... ktoś będzie ją ranił, robił jej przykrości, działał za jej plecami...

tutaj tez taka opcja jest ale mozna ja odwrocic w druga strone-to ta osoba wygoni wreszcie ze swojego zycia tego "zlego typka"z ktorego nie ma zadnej pociechy...moze warto w danej dziedzinie troszke kart konkretniej spytac np co mnie czeka ze strony X albo jaka ja bede wobec X?

 

Do karty Przykrość dobrałam Fałsz(o) - póki co nie chcę sprawdzać konkretnych osób

 

Patsy... idąc Twoją interpretacją, to znaczyłoby że pozbędzie się osoby, która niewiele wnosi do jej życia (nawet nie wiem o kogo to może chodzić!!!) i tym samym pozbędzie się niebezpieczeństwa oszustwa oraz pomówień...

tak,masz racje,to moze nie byc osoba,ale pewna sytuacja,ktora ciagnela sie od dawna,moze pozbedziesz sie zludzen?tez o to moze chodzic

 

Finanse - Śmierć

Coś się ruszy w tym miesiącu w sprawach finansowych... jej obecna sytuacja jest dramatyczna, więc jest szansa że wkrótce się polepszy i wszystko się obróci na jej korzyść.

 

sadze,ze jest nadzieja,ale ja zawsze wole dolozyc wtedy druga karte,bo jest wieksza perspektywa odczytania co karty maja dokladnie na mysli:)

 

 

Do karty Śmierć dobrałam Ślub(o)

 

Może i coś ruszy się w tym miesiącu ale nie będą to pewne finanse... raczej nieregularne i chwiejne...

 

tak,to karta uwmo,ale niestabilnych jeszcze,moze umowa o prace na zasadzie umowa-zlecenie,to tez karta,ktora mowi,ze dopiero sie wdrozamy w nowe machiny ;)

 

Patuś, co Ty na to?

teraz troszke czytelniej mam nadzieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet kiedyś obiecywał mi pracę... jeszcze w maju dzwonił i zapewniał że wszystko jest na dobrej drodze do podjęcia naszej współpracy.

 

Zapytałam kart, czy do tej współpracy dojdzie, a dokładnie czy on zaproponuje mi współpracę...

 

Śmierć+Nieszczęście(o)+Fałsz(o)+Strata

 

Wagowo 50/50, ale ja myślę że nie zaproponuje.

 

On może i chciałby zacząć ze mną na nowo współpracować (kiedyś pracowaliśmy razem), ale tej współpracy nie będzie, ponieważ on jest zainteresowany pracą z innymi osobami...

 

 

 

Zapytałam jeszcze czym będę się zajmowała w nowej pracy (tej potencjalnej). Bardziej mi chodziło o TYP pracy, ale nie umiem go z tych kart wyczytać... Zinterpretowałam to tak:

 

Z przełożenia Złodziej(o)+Podróż(o)+Nieszczęście(o)

 

Z normalnego rozkładu Fałsz(o)+Przykrość+Prezent(o)+Nieszczęście(o)

 

 

Praca będzie ode mnie wymagała powolnego wdrażania się, pokonywania problemów oraz braku chęci współpracy...

 

Ta praca da mi szansą na rozpoczęcie czegoś nowego w moim życiu... czegoś czym do tej pory się nie zajmowałam i z czym będę miała trudności... w tej pracy nie będzie sprzyjało mi szczęście, nie dostanę nic w prezencie, będę miała problemy z akceptacją tej pracy i nie będę miała chęci tam pracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet kiedyś obiecywał mi pracę... jeszcze w maju dzwonił i zapewniał że wszystko jest na dobrej drodze do podjęcia naszej współpracy.

 

Zapytałam kart, czy do tej współpracy dojdzie, a dokładnie czy on zaproponuje mi współpracę...

 

Śmierć+Nieszczęście(o)+Fałsz(o)+Strata

 

Wagowo 50/50, ale ja myślę że nie zaproponuje.

 

On może i chciałby zacząć ze mną na nowo współpracować (kiedyś pracowaliśmy razem), ale tej współpracy nie będzie, ponieważ on jest zainteresowany pracą z innymi osobami...

 

pierwsze karty pokazuja,ze chcial dokonac zmian w Twoim zyciu,zebys wyszla z dolka,ale hmm obiecal,ze pomoze(3karta),ale raczej nic z tego nie bedzi...karty chociaz tez moga wskazywac na to,ze nawet jakby Ci pomogl,to za duzo nie zyskasz,wiec uwazaj

Zapytałam jeszcze czym będę się zajmowała w nowej pracy (tej potencjalnej). Bardziej mi chodziło o TYP pracy, ale nie umiem go z tych kart wyczytać... Zinterpretowałam to tak:

 

Z przełożenia Złodziej(o)+Podróż(o)+Nieszczęście(o)

moze obrot nieruchomosciami?w koncu zlodziej wylapuje najlepsze "kąski" i puszcze je dalej w obieg,sadze,ze to moze byc dosc ciezkie zadanie,bo jest pozycja odwrocona,to moga byc tez problemy natury-komu co tam dac,wcisnąć-moze ubezpieczenia?handel?przedstawiciek handlowy?druga karta mowi o tym,ze poruszalabys sie na terenie miasta albo nie za daleko od miejsca zamieszkania,a ostatnie-ze calkiem bylabys z tej pracy zadowolona,albo Twoi klienci by byli wdzieczni,ze trafila im sie taka osoba,raczej tutaj zgrzytow by nie bylo

Z normalnego rozkładu

Fałsz(o)+Przykrość+Prezent(o)+Nieszczęście(o)

hmm pierwsza karta w kontekscie tego pytania pokazuje na spieranie sie,dwoch racji,dwoch osob,przy czym w zwiazku z tym,ze masz pozycje odwrocona zatem bardziej pozytywna bym byla za tym,ze to rodzaj pracy mediatora?osoby,ktora bedzie naklaniac do swoich racji,moze cos z chodzenie po domach?albo spotykanie sie w domach klientow?przy czym tutaj musisz uwazac,bo ludzie nie zawsze sie chetnie godza(sama wiem,bo kiedys pracowalam w instytucie badania opinii publicznej-tzn ankiety...bylo ciezko z tym proszeniem ech),trzecia karta moze wskazywac na obrot pieniedzmi,wartosciowymi rzeczami,moze prezentacja czegos?jakiegos produktu?towaru?i na koncu znow ta sama karta co w przelozeniu-byloby goraco,moze klotnie,troche problemow,musialabys sie wykazac trzezwym umyslem,opanowaniem,nie moglabys sie zrazac i zniechecac...w sumie na tej karcie jest wysoki budynek-moze to powrot do korzeni?w Lenormandach np Wieza moze oznaczac korporacje,tak samo jak w Kipperach,a ze te karty i cyganskie maja podobne pochodzenie,to bym obstawiala jakas waznie strategicznie firme...bede trzymac kciuki!

 

Praca będzie ode mnie wymagała powolnego wdrażania się, pokonywania problemów oraz braku chęci współpracy...

 

Ta praca da mi szansą na rozpoczęcie czegoś nowego w moim życiu... czegoś czym do tej pory się nie zajmowałam i z czym będę miała trudności... w tej pracy nie będzie sprzyjało mi szczęście, nie dostanę nic w prezencie, będę miała problemy z akceptacją tej pracy i nie będę miała chęci tam pracować...

zeby ta praca byla jak najszyciej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weronika7

Patsy a mogla bys mi tez zrobic taki rozklad miesieczny tez z pytaniem kiedy znajde milosc?Bardzo bym prosila jezeli to mozliwe.Chciala bym zebys mi tez powrozyla ale pytanie wysle na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patsy a mogla bys mi tez zrobic taki rozklad miesieczny tez z pytaniem kiedy znajde milosc?Bardzo bym prosila jezeli to mozliwe.Chciala bym zebys mi tez powrozyla ale pytanie wysle na priv.

 

Tu zamieszczamy interpretacje rozkładów a nie prośby o wróżbę... do próśb o wróżbę jest oddzielny temat... i nie podpina się pod cudze posty tylko zakłada nowe wątki...

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie odnośnie rozkładu na 4 karty. Kiedy przykładowo zadaje pytanie Czy wyjadę w tym miesiącu na wakacje - 1 karta w pozycji normalne , 3 odwrócone (kochanek, wesołość, strata). Czy karty odwrócone w tym rozkładzie należy interpretować pozytywnie, negatywnie, czy można i tak i tak ? Np."wesołość"-niezrealizowane plany, pochopna decyzja czyli interpretujemy negatywnie, ale karta "strata" tutaj reprezentowałaby kłopoty finansowe, czyli pozytywnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

chcialam zapytac czy jesli poloze sobie karty moglabys mi je przetlumaczyc

wiem zejesli sie rozklada 9x4 to odczytuje sie je w kolejnosci 1-36-9-28

jesli tak i po kolei

cz gdybym ci w tej kolejnosci podala to czy moglabys mi cos do tego powiedziec

bardzo prosze o odpowiedz bede ci bardzo wdzieczna

pozdrawiam

czy dostane odpowiedz od kogos prosze wazne bardzo dla mnie

mam dola i chcialabym sie dowiedziec czy bedzie cos z tego zwiazku czy nie?

z kim moge rozmawiac na ten temat to wazne :_smutny::_smutny::_smutny::_smutny::_smutny::_smutny:

Edytowane przez frezja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...