Jump to content

tonąca córka


dorse
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację snu. Snił mi się spacer z córką w górach, nagle ukazała się mgła bardzo duża...córka wpadła do otworu w ziemi gdzie była woda.Wyciągłam ją sztywną-myslałam ze nie żyje. ockneła się po sztucznym oddychaniu.

 

Drugi sen to: Mój chłopak nosił mnie na rękach po wodzie(po pas).Woda była spokojna, czysta a na powierzchni pływały plecione wianki z jasnych kwiatów(większość żółte).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedz. Przyznam że dużą wagę przywiązuję do snów. Dzielą się one na dwa rodzaje takie zwykłe i takie które widze wyrażnie i są długie. Często bywają prorocze. Niedwano zmarł mój ojciec, dwa dni wcześniej sniły mi się wypadające zęby i strumienie krwi których nie mogłam zatrzymać. Po śmierci tata wielokrotnie przychodził do mnie w snach. Najpierw chciał pieniądze, które mu dałam, później mówił mi o ogrodzie którzy tworzy na górze , a później przytulał mnie i mówił że będzie ze mną aż kwiaty zakwitną. Co mógł znaczyć symbol kwiatów w tych snach?Czemu niektóre sny są tak realistyczne i przerażająco prawdziwe?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...