Jump to content

ona rak on byk??


IceQueen
 Share

Recommended Posts

Pani Rak i Pan Byk

 

 

Zgoda. Obydwoje należą do ludzi spokojnych i łagodnych. W ich domu można odpocząć, odprężyć się i ogrzać. Obydwoje skupiają się głównie na rodzinie. Należą do ludzi wiernych. Pan Byk może spokojnie spać przy Pani Rak, której nie w głowie są skoki na bok czy gorące romanse. Gdy czuje, że jest kochana i bezpieczna niczego więcej nie szuka.

 

Pan Byk to wszystko jej ofiaruje. Potrafi zatroszczyć się o materialną stronę życia, lubi bowiem mieć. Zadba więc o jak najwygodniejsze życie, od czasu do czasu zaprosi ukochaną na wytworną kolację lub do teatru. Niestety to jego mieć dotyczy również podejścia do partnerki. Będzie więc próbował ją zdominować. W większości przypadków to się udaje. On będzie rządził domem i podejmował najistotniejsze decyzje. Dla niektórych kobiet Raków jest to wygodna sytuacja. Mogą skupić się na wychowaniu dzieci i pielęgnowaniu domu. Gorzej, gdy będzie chciała podjąć pracę.

 

Większość Panów Byków niezależność finansową swoich życiowych partnerek traktuje jak policzek. No chyba, że zarabia marne pieniądze. Kłótnie w ich domu rzadko się zdarzają - arbitralny Byk napotyka łagodność i ustępliwość Raka. Ich sypialnia pełna będzie namiętności i romantycznych uniesień, jeśli tylko Pan Byk z czułością i delikatnością zdobywać będzie swoją panią.

 

Pasujecie do siebie. Ty Byku zapewniasz spokój i bezpieczeństwo. Ty Raku dodajesz do związku ciepło delikatność i romantyzm.

 

 

i jeszcze cos dla Ciebie o Panu Byku ;)

 

Rasowy Byczek jest uparty jak osioł, lub co najmniej dwa osły, przy czym uważa, że tak właśnie być musi. Jeśli trafi ci się taki uparciuch, to wiedz, że raczej niczym go nie przekonasz i lepiej użyj podstępu. Zafunduj mu jakiś prezent i dopiero później wyłuskaj swoje plany. Zajęty rozpakowywaniem i radością posiadania jeszcze jednej rzeczy, zgodzi się na wszystko. A poza tym to miły facet, o ile nie przeszkodzisz mu w jego planach dotyczących jak najtańszych zakupów i radości zbierania wszelkiego ziemskiego dobra.

 

 

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

Ona Rak a on Lew

 

 

odpowiem:_okok: , ale powinnas była założyc wlasny temat ...

 

 

 

Pani Rak i Pan Lew

 

 

 

Tradycyjny związek. Lew całym sobą dąży do zdobycia władzy i autorytetu. Także w domu. Rakowi na tym specjalnie nie zależy, nie będzie więc między nimi konfliktów pod tym względem. Bez większych sprzeciwów poddaje się woli "pana i władcy". On mimo swojego apodyktyzmu jest bardzo sprawiedliwy i pobłażliwy. Potrafi swoją wybrankę sowicie wynagradzać. W jego lwim charakterze można dostrzec iście królewski majestat i rycerską waleczność.

 

Lwy należą do bardzo szarmanckich mężczyzn. A to bardzo imponuje romantycznym Rakom. Ona za to, potrafi otoczyć go prawdziwą troską i czułością. Jest w niej tyle ciepła i spokoju, że nawet najbardziej ostry Lew łagodnieje. Łasy na pochlebstwa, z ust Pani Rak może usłyszeć niejeden komplement. Musi tylko nań zasłużyć.

 

Ich dom wygląda dość tradycyjnie: on jest głową, ona szyją: on podejmuje decyzje i różne wyzwania, a ona stymuluje go do działania swoim wsparciem i konstruktywna radą. Ich związek ma szanse przetrwać długie lata, ona z natury uczciwa i wierna, nie szuka "wrażeń" na zewnątrz. On potrafi być lojalny. W ich łożu można spodziewać się czystej harmonii. Ognisty Lew potrafi prawdziwie rozgrzać namiętnego Raczka.

 

Stanowicie dobrana parę, potraficie odpowiednio się uzupełniać. Jednak Lwie pamiętaj, masz w domu skarb, zatroszcz się wiec o niego. Dorzucaj do domowego ogniska trochę uczucia. Ty Raku wiedz, że Twój wybranek to mężczyzna z krwi i kości. Daj mu swobodę i podkreślaj jego męskie ego.

 

 

 

i cos dla Ciebie jaki jest Pan Lew :)

 

Prawdziwy rasowy Lew to poczciwina, o dobrym szczerym sercu, wierny, niczym podwórkowy burek. Jednak wszystko czyni, by błyszczeć, lśnić i stać na świeczniku, chociażby tym najniższym, najzwyklejszym. Nie pozwoli ci na pominięcie swojej osoby, nawet w kolejce po gazetę, musisz oddać mu hołd i cześć. W domu rola pierwszoplanowa, ty zawsze na zaszczytnym drugim miejscu. Jeśli jednak będziesz sprytnie prawić mu komplementy, robiąc przy tym swoje, otrzymasz całkiem niezłe pole manewru. On pusząc się i nadymając niczym paw w trakcie godów, niczego nie zauważy. I kto tu będzie Lwem?

 

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

A ona rak a on ryba??

 

 

haha zlosniczka widze ze sprawdzasz dwóch :chytry_na:

 

Pani Rak i Pan Ryba

 

 

 

 

Strzał w "dziesiątkę". Ciepło, serdeczność i uczuciowość oraz troska o dom to cechy, które upatruje w Pani Rak Pan Ryba. Pod tym względem więc Pani Rak jest dlań ideałem. Ona również może liczyć na szlachetność i wsparcie z jego strony. Wzajemnie dla siebie będą czuli i wspaniałomyślni.

 

Rzadko w tym związku dochodzi do awantur, starają się na bieżąco, delikatnie wyjaśniać wszelkie nieporozumienia. To czego oczekują od życia to spokój i poczucie bezpieczeństwa. Obydwoje pragną mieć przytulne mieszkanie i gromadkę dzieci. Nie lubią gwałtownych zmian i nieoczekiwanych niespodzianek. Ich życie jednak nie należy do nudnych czy monotonnych. Zarówno Ryba jak i Rak posiadają różne zainteresowania. Co prawda nie prowadzą bujnego życia towarzyskiego, lecz przyjaciół im nie brak.

 

Są takimi osobami, do których się chętnie powraca. Nikt tak, jak Rak czy Ryba, nie umie wysłuchać, pokrzepić dobrym słowem czy doradzić. Ich dom jest ciepły i przytulny, każdy z przyjemnością się w nim ogrzeje. Idąc razem przez życie osiągną to co dla nich najważniejsze, czyli rodzinę i wygodny dom, a przede wszystkim wzajemne głębokie uczucie miłości i przyjaźni. Również w życiu seksualnym mogą spodziewać się harmonii.

 

Czysta harmonia, niezmącony niczym spokój. Tego właśnie możecie się spodziewać, wiążąc się ze sobą na stałe.

 

 

i jaki jest z Panem Ryba :)

 

Rasowy pan Ryba żyje sobie we własnym, różowym, rybim, transcendentalnym świecie. Ma swoje wyobrażenia, swoje marzenia, humorki i wibracje, prawdziwa bomba, z opóźnionym zapłonem. Lepiej, aby nie wybuchła, bo zostaniesz rażona wizją jego świata, który w niczym nie przypomina twojego. Jeśli się nie zgodzisz, to posunie się do szantażu z możliwością ewentualnego samobójstwa, włącznie. Gdy ulegniesz, natychmiast przeprowadza strategiczne pranie twojego mózgu. Taka strategia umożliwia mu załatwianie całkiem niezłych interesów.

 

 

 

i którego teraz wybrac:chytry_na:

 

dziewczyno serce samo podpowie :zakochany:

 

powodzenia : doty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...