Skocz do zawartości

Oczyszczenie domu


kj_visage

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie umiescilam to w zlym dziale, jesli tak to przepraszam i prosze o przenisienie. Nie wiedzialam, gdzie to napisac...

 

Potrzebuje rady: jak oczyscic dom?

Kupilam akurat 50-letni dom. Wczesnej mieszkala tam tylko 1 kobieta i umarla w nim. Nie czuje tam negatywnej energii, ani nic, ale mimo to chialabym go oczyscic. Wole zeby z czasem nasiaknal moja energia.

 

Co moge zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Ja zawsze na wszelki wypadek oczyszczam nowe miejsce. dobrym sposobem jest okadzenie domu kadzidłem z białej szałwii, odstrasza wszystkie negatywne energie. Poza tym samo wysprzątannie domu wiele daje, dobrze wówczas także wizualizować, ze wymiata się wszelkie zło z domu. Prócz okadzenia warto "obdzwonić" dom zwłaszcza wszelkie kąty. Duchy i inne mentalne byty nie lubią ostrego hałasu jaki wydają dzwonki.

Jeśli jesteś wierząca to oczywiście modlitwa i można poprosić księdza o poświęcenie domu. Ja zakłądam jeszcze mentalne znaki runiczne na okna i drzwi. Czasem przecieram też progi domu święconą woda, bo choć nie jestem wierząca to wiem, że wiara tak wielu ludzi czyni taką wodę naprawdę dobrym środkiem na wszelkie zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zapaliła świeczkę białą lub niebieską z intencją i może modlitwą o spokojne mieszkanie w nowym domu. Modlitwa nie musi być "normalna" możesz sama ją napisać. Możesz także na świeczce napisać swoją intencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysprzatane juz jest, nic po starej wlascicielce nie zostalo, oprocz jednej slicznej komody, nie mogla jej wyrzucic :icon_smile2:. Od razu mi sie spodobala.

Powinnam okadzic juz teraz, czy dopiero po remoncie? Bedziemy bardzo duzo tam robic, chcemy wymienic okna, wszystkie podlogi, zedrzec stare tapety i panele z sufitu.

Jest w domu jedno pomieszczenie w ktorym nie czuje sie zbyt dobrze, ale to moze dlatego, ze bylo w nim pelno porcelanowych lalek, a bardzo ich nie lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobiła przed i po remocnie, oczywiście oczyszczasz cały dom z wszystkimi pokojami z tą świeczką,możesz wspomóc się pentagramem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zapaliła świeczkę białą lub niebieską z intencją i może modlitwą o spokojne mieszkanie w nowym domu. Modlitwa nie musi być "normalna" możesz sama ją napisać. Możesz także na świeczce napisać swoją intencję.

 

 

Prawde mowiac troche sie boje swieczek... Mialam kiedys niemily incydent, opisalam to kiedys na forum:http://www.ezoforum.pl/rzeczy-niewyjasnione/8278-rozchlapana-swieca.html

Od tamtej pory zawsze jak zapale swieczke, to plomien jest bardzo niespokojny, rwie sie na wszystkie strony, czasem wyglada jakby ktos z gory naciskal na niego palcem. I niesamocie sie kopci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałam sobie, bo właśnie też jesteśmy przed kupnem domku starego, w którym mieszkała starsza pani w tym roku umarła też będziemy robić remont kapitalny i cieszę się, że ten temat poruszyłaś. Ja też czytałam o oczyszczeniu domu po kimś

dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damo czy zapalam świeczkę jedną i z nich chodzę po domu, czy zapalam w każdym pomieszczeniu? czy świeczka musi wypalić się do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle intuicji Kudlisekolo, nie mam jakoś w oczyszczaniu domu wielkiej wiedzy,oczyszczam tylko swój pokój ;). Jeżeli poczujesz,że samo przejście po pokoju i wypowiedzenie modlitwy wystarczy - to masz idpowiedz,jeżeli nie to mas zplan B. ;). Ja zapalając świeczkę trzymam ją w dłoni i mówię "zaklęcie",ładuję tę świeczkę arówno przed zapaleniem jak i po zapaleniu. Czasami z nią chodzę,a czasami trzymam aż do "naładowania się" i zostawiam na specjalnym miejscu,gdzie zawsze stoją świeczki na intencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anatemka

mozesz sobie wszystkie katy wysypać sola morską /ja rozpuszczam w wodzie i ochlapuję/, okadzić, swiece zapalic w każdym pomieszczeniu i zostawic do wypalenia. No i w trakcie rytuału nalezałoby pogadac cos tam pod nosem ;) Słowa obojetne, intencja ważna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Po pierwsze zgadszam się z Damą Trefl, że najlepiej odkadzić przed i po remoncie. co do świec jedna świeca w każdym pomieszczeniu zapalona w zupełności wystarczy. Ważne by nigdy nie zdmuchiwa płomienia świec lecz gasić go kapturkiem lub w palcach. a przy oczyszczaniu domu dobrze by taka świeca wypaliła się samoczynnie do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe życie mieszkam w bloku i boję się w ogóle domów a i jeszcze musiałabym to zrobić "potajemnie", bo mój małżonek jest przeciwnikiem wszystkiego co się ezoteryką zwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się co do szałwi. Dodam że można zrobić dobrą mieszankę dodając igły sosny i jałowca. Palona szałwia po prostu jedzie :D Oprócz w/w można dla aromatu dodać suszonego skrzypu polnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icałe życie mieszkam w bloku i boję się w ogóle domów a i jeszcze musiałabym to zrobć "potajemnie", bo mój małżonek jest przeciwnikiem wszystkiego co się ezoteryką zwie

 

Hihi, ja tez musze potajemnie, moj ukochany rowniez jest wielkim przeciwnikiem ezoteryki. Nie wierzy w nic czego nie mozna zbadac, dotknac, zmierzyc, zwazyc lub policzyc ;)

 

Poradzimy sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge w domu zapalic swieczke za dusze mego taty, nie mam mozliwosci jezdzic na jego grob tak czesto jak bym chciala. Jesli tak to czy ma to byc swieczka jakiegos gatunku, rodzaju, czy moge zapalic jakakolwiek, nawet zapachowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...