Jump to content

Wizje


Dama Trefl
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś tygodnia mam dziwne wizje związane z moim niepewnym wyjazdem wakacyjnym. Sytuacja przedstawia się tak,ze czekam na telefon od wujka związany z wyjazdem.

 

Ostatnio zauważyłam,że gdy się zamyślę to pojawia mi się przed oczami dom,a raczej pokój jednej z osób,gdzie mam wyjechać i ona sama,z rodzicami, bratem, kuzynkami - różnie. Innym razem widzę miejsca,lasy,łąki - jest taka trasa,ale słabo ją pamiętam. Widzę też dom mojej kuzynki,budę psa, i ją na tle domu jej rodzeństwo. Czuję też,że duchowo jestem tam,ale ciałem nadal tutaj w domu - bardzo specyficzne odczucia,jakbym się rozdwajała.

 

Na samym wstępie napisałam,że wyjazd jest nie pewny i nic nie wiadomo chciałabym wiedzieć,co to jest,co oznacza? Moją tęsknotę za tym miejscem,czy oznacza wyjazd? I co za tym idzie widzę te pewne elementy?

Link to comment
Share on other sites

Damo wydaje mi sie ze ty jestes wystarczajaco bystra i znasz odp.na wlasne pytanie;-).

Pozdrawiam

 

Trudno mi jest odpowiedzieć na to pytanie,bo chodzi o mnie i moje pragnienie wyjazdu ;). Miałam pojechać w czerwcu,ale nie pojechałam nie miałam nic żadnej wzji,czy tego odczucia,a jedynie żal,że nie pojechałam,ale zarówno przed jak i po nie miałam takich wizji.

 

Dlatego pytam,czy to chciejstwo czy rzeczywiście wizje dotyczące wyjazdu. A ta droga to też dziwna sprawa,bo jechałam nią na pewno z jakieś 4-5 lat temu,a widzę ją normalnie i wyraźnie nie przez mgłę.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie na tym nie znam ale mi to wyglada jakby w chwilach zamyslenia twoj duch poprostu sobie fruwal i przenosil sie wlasnie tam gdzie masz pragnienie spedzenia wakacji.Cialem jestes tutaj gdzie obecnie jestes ale czasami twoj duszek od czasu do czasu lata sobie to twojej rodziny i stad te widzenia ;-))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...