Skocz do zawartości

Wizje


Dama Trefl

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś tygodnia mam dziwne wizje związane z moim niepewnym wyjazdem wakacyjnym. Sytuacja przedstawia się tak,ze czekam na telefon od wujka związany z wyjazdem.

 

Ostatnio zauważyłam,że gdy się zamyślę to pojawia mi się przed oczami dom,a raczej pokój jednej z osób,gdzie mam wyjechać i ona sama,z rodzicami, bratem, kuzynkami - różnie. Innym razem widzę miejsca,lasy,łąki - jest taka trasa,ale słabo ją pamiętam. Widzę też dom mojej kuzynki,budę psa, i ją na tle domu jej rodzeństwo. Czuję też,że duchowo jestem tam,ale ciałem nadal tutaj w domu - bardzo specyficzne odczucia,jakbym się rozdwajała.

 

Na samym wstępie napisałam,że wyjazd jest nie pewny i nic nie wiadomo chciałabym wiedzieć,co to jest,co oznacza? Moją tęsknotę za tym miejscem,czy oznacza wyjazd? I co za tym idzie widzę te pewne elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damo wydaje mi sie ze ty jestes wystarczajaco bystra i znasz odp.na wlasne pytanie;-).

Pozdrawiam

 

Trudno mi jest odpowiedzieć na to pytanie,bo chodzi o mnie i moje pragnienie wyjazdu ;). Miałam pojechać w czerwcu,ale nie pojechałam nie miałam nic żadnej wzji,czy tego odczucia,a jedynie żal,że nie pojechałam,ale zarówno przed jak i po nie miałam takich wizji.

 

Dlatego pytam,czy to chciejstwo czy rzeczywiście wizje dotyczące wyjazdu. A ta droga to też dziwna sprawa,bo jechałam nią na pewno z jakieś 4-5 lat temu,a widzę ją normalnie i wyraźnie nie przez mgłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na tym nie znam ale mi to wyglada jakby w chwilach zamyslenia twoj duch poprostu sobie fruwal i przenosil sie wlasnie tam gdzie masz pragnienie spedzenia wakacji.Cialem jestes tutaj gdzie obecnie jestes ale czasami twoj duszek od czasu do czasu lata sobie to twojej rodziny i stad te widzenia ;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...