Skocz do zawartości

Gimnazjum, znajome, ludzie, sala gimnastyczna


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację snu. Byłam na sali gimnastycznej w byłym gimanzjum. Ja byłam na jednym końcu sali, a po przeciwnej jej str. była dziewczyna z roku, z którą w rzeczywistości mieszkałam w internacie. Ta dziewczyna w rzeczywistości rozsiewała na mnie plotki, bardzo źle traktowała mnie w pokoju w internacie i tak działała, by współlokatorki i inni też tak się zachowywali. We śnie odezawła się do mnie, ja zareagowałam wobec niej krzykiem, by wszyscy usłyszeli, co ona wobec mnie robiła. Na sali było pełno ludzi, to chyba byli sami chłopacy o krótkich czarnych włosach. Gdy wszystko jej wykrzyczałam, jak się wobec mnie zachowywała, ci chłopacy spuścili głowy i rozeszli się. Na sali była też jej przyjaciółka. Chciała do mnie zagadać, szczerze, ale ją zignorowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

anusia206

To Twoja reakcja na samo wspomnienie o tej dziewczynie oraz wyraz gniewu i żalu zatazem jakie do niej żywisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu na nią trafiłam. Jaki sens w ogóle tego, że ona tak się zachowała. Najgorsze w tym, że ma intuicję, tylko przeinacza fakty i o mnie mówiła same zmyślone rzeczy! Po co ludziom intuicja, gdy nią szkodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...