Skocz do zawartości

wypadek, pogrzeb


gadek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Prosiłbym o interpretację snów:

1) We śnie widziałem samochód który się rozbił o inne auto. Pierwszy to szary kombi drugiego niestety nie pamiętam. Kierowcą w śnie nie byłem lecz widziałem całą sytuację z góry ( z lotu ptaka). Wypadek miał miejsce na drodze ekspresowej (dwupasmowej z poboczem). Nie wiem czy ktoś zginął. Dodam jeszcze że wiedziałem ze szarym samochodem jechała moja dziewczyna.

2) Drugi sen nie mój tylko mojej dziewczyny, podobny do mojego, z tym ze to ona kieruje samochodem i na miejscu pasażera siedzi jej były chłopak. Rozbijają samochód o inne auto z przodu ( tak jak w moim śnie), a następnie uderza w nie drugie od tyłu, lecz wszyscy przeżywają tą kraksę.

3) Mój sen tego samego dnia. Śniłem o pogrzebie i nie jestem pewny na 100% czy to był pogrzeb mojej zmarłej babci czy też nie (tak mi sie tylko wydaje że jej). Zamiast Kapliczki czy też kościoła msza pogrzebowa była odprawiana na dziedzińcu (dookoła widziałem filary i kamienice). Sporo osób przechodziło, przepychało się do przodu w stronę księdza. Ja stałem bardziej z tyłu przyglądając sie wszystkiemu. Widziałem dużo znajomych oraz rodzinę. W pewnym momencie ściemniło się i wszyscy mieli się udać na cmentarz lecz tylko ja i kilka osób weszło do autobusu, po czym kierowca ruszył przeciskając się przez wąskie uliczki. W tym właśnie miejscu sen się urywa a ja zaczynam śnic o następnym w którym pomagam wraz z 2 moimi kolegami pewnej starszej pani w ogrodzie koło jej domu( dom posiada parter piętro i poddasze) po skończonej pracy pytamy się jej czy możemy zostać na noc ona wyraża na to zgodę.

Dalej niestety nie pamiętam co się działo.

 

Z góry dziękuję za interpretację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...