Jump to content

pani BYK pan WAGA


lucy-nka
 Share

Recommended Posts

Pani Byk i Pan Waga

 

Kosztowna dysharmonia. Mają wiele wspólnego, ale rozdźwięków między nimi jest zdecydowanie więcej. Obydwoje lubią luksus i komfort. Uwielbiają towarzystwo. Z tą jednak różnicą, że ona lubi bywać w towarzystwie o określonym, wysokim statusie społecznym. Dla niego liczy się dobra kompania.

 

Oboje wydają pieniądze na luksusy. Ona jednak nie lubi przesady. Wbrew pozorom Pani Byk jest oszczędna. Waga natomiast nie liczy się z pieniędzmi. To przeraża jego partnerkę. Ona dla komfortu psychicznego potrzebuje mieć coś na "czarną godzinę". Co prawda Pani Byk nie jest typowym człowiekiem czynu, lecz jeśli zachodzi konieczność, zwłaszcza materialna, działa strategicznie.

 

Wadze ciężko jest przyjąć jakiekolwiek wyzwanie. Najchętniej wygrałby w Totka lub otrzymał nieoczekiwany acz pokaźny spadek. Wszelkie wyboje na swojej drodze likwiduje nieodpartym urokiem osobistym lub dyplomacją. To jego mocna strona. Wszelkie nieporozumienia i dysonanse znikają, gdy w grę wchodzi namiętny, zmysłowy seks.

 

Miłość wszystko zniesie! Jeśli postanowiłaś związać się z Wagą musisz trochę go sobie wychować i nie ulegać tak łatwo jego czarowi. Ty Wago zatroszcz się o zabezpieczenie materialne. Zdecydowanie ogranicz

 

 

i coś dla Ciebie jaki jest Pan Waga ;)

 

Najgorsze, co Wagę może spotkać to podjęcie decyzji i złożenie jakiejkolwiek deklaracji lub obietnicy. Waga nie lubi podpisywać umów i składać obietnic. Dzieje się to dlatego, że bardzo boi się przymusu i utraty swojej wolności. Nawet chodzenie do pracy, to dla Wagi stresujący i całkiem niepotrzebny obowiązek. Wszak rasowa Waga powinna raczej robić zakupy, modnie się ubierać, medytować przed szafą, czytać swoje ukochane książki, żyć dla miłości, dla sztuki i pielęgnowania swoich talentów, oczywiście.

 

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...