Skocz do zawartości

trzymanie za ręcę :)


alicja_z_krainy_czarow

Rekomendowane odpowiedzi

miałam sen że spotkałam się z chłopakiem, umówiliśmy się na przyjacielskie spotkanie, rozmawialiśmy poważnie o wszystkim, i z rozmowy naszej wynikło że oboje coś czujemy do siebie, pamiętam że w tym śnie bardzo się cieszyłam, byłam szczęśliwa... pamiętam że szliśmy ulicą w górę, i w pewnym momencie złapaliśmy się za ręce, (już miałam kilka razy sen, że z tym chłopakiem w pewnym momencie złapałam się mocno za rękę) byłam bardzo zdziwiona, bo to on mnie złapał pierwszy, potem jak przechodziliśmy przez ulice obiełam go mocno. :serduszka:

co ten sen może oznaczać? :D

ps. w realu znam go, i mi się podoba. lecz jesteśmy tylko znajomymi.

Edytowane przez Sephira
zmniejszenie czcionki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alicja_z_krainy_czarow, przede wszystkim musze Cie prosic abys na przyszlosc powstrzymala sie od pisania tak wielka czcionka, bardzo niefajnie sie to czyta.

 

Natomiast jesli chodzi o sen, to trzymanie za rece odzwierciedla Twoja chec do nawiazania wiezi z tym kolega (on lapie Cie pierwszy za reke, wiec prawdopodobnie oczekujesz, ze to on zrobi pierwszy krok w Twojastrone), chcialabys sie do niego zblizyc (przytulenie) a byc moze rozpoczac wspolna droge przez zycie (spacer ulica). Sadze iz sen odzwiercielda po prostu Twoje ciche nadzieje, ot marzenie senne.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mam tego na myśli. wiadomo że nie jest proroczy.

chodzi mi bardziej co może znaczyć, czy coś jeszcze, oprócz tego że to moje marzenie senne, bo to wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...