Jump to content

interpretacja snu


msd
 Share

Recommended Posts

Witam!

Nieczęsto miewam sny, ale niedawno przyśniło mi się coś dziwnego. Ale do rzeczy.

 

Śniło mi się, że poszedłem do restauracji z dziewczyną, z którą widuję się od kilku miesięcy. Siedzieliśmy naprzeciwko siebie, coś tam jedząc i rozmawiając. W pewnym momencie przyszedł jakiś jej znajomy, coś tam do niej powiedział, siadł przy stoliku za nią i ona wtedy wzięła swoje jedzenie i przeniosła do jego stolika. Ja przez chwile siedziałem osłupiony tą sytuacją, po czym wstałem i wyszedłem. Słyszałem tylko za sobą "gdzie jest Maciek", a potem ona dzwoniła cały czas do mnie na komórkę, ale nie odbierałem. Potem, co wydaje się dziwne, wsiadłem na rower i jechałem gdzieś, i w pewnym momencie 3 osoby na trójkołowych rowerach lub motocyklach zajeżdżały mi drogę, ale udawało mi się im wymknąć za każdym razem i dalej jechałem.

 

Dziwny to sen, ale może ktoś jest w stanie go zinterpretować?

 

Pozdrawiam wszystkich,

Maciek

Link to comment
Share on other sites

dzięki, postaram się przebrnąć przez ten tekst i coś z niego wyłuskać. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to śmiało piszcie :)

pozdrawiam!

Maciek

Link to comment
Share on other sites

Hej !Moim zdaniem motyw odwracającej się dziewczyny i przesiadającej do innego chłopaka to Twoje obawy przed opuszczeniem.To że wychodzisz znaczyc może że jesteś dumny i nie starałbys się dowiedzieć czemu cię opuszcza.A to że ona dzwoni i ktoś zajeżdza Ci drogę może świadczyc, że Ona wcale Cie nie opuszcza tylko Ty tak to odbierasz, ale nie dajesz szansy na wytłumaczenie.Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Dzięki za odpowiedź. Opisałem tutaj swój sen, który w znacznym stopniu był odzwierciedleniem rzeczywistości.

Z tą dziewczyną już się nie spotykam. Dowiedziałem się od niej samej niezbyt przyjemnych szczegółów o jej życiu, co w połączeniu z traktowaniem mnie przez nią jak "kolegę" mimo moich starań sprawiło, że powiedziałem jej o końcu naszych spotkań. Przyszło mi to z trudem, bo naprawdę wydawała mi się być na poziomie, ale po tym co usłyszałem nie mogłem się inaczej zachować.

 

Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...