Skocz do zawartości

pierscionek,koguty,bazar,byly partner i obecny.


piwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj snilo mi sie ze bylam z obecnym na jakims bazarze, ale to nie byl zwykly bazar tylko rozstawiony w zdluz ulicy.Mi to wygladalo na jakies stare miasto.Bylismy jednego dnia taam na spacerze.Drugiego dnia ogladalismy na jednym z bazarow rozowy pierscionek,mowil ze pewnie mi go nie kupi bo chyba sporo kosztuje.Ja zauwazylam ciotke mojego bylego na jednym z bazarow(sprzedawala tam),poszlam do niej.Okazalo sie,ze obok jest salon gier i ze moj byly pracuje tam.Obecny po chwili podszedl i zalozyl mi pierscionek na serdeczny palec.Dosc dlugo tam rozmawialismy,a kiedy przechodzil moj byly to nawet nie chcialam na niego patrzec.Wyczuwalam z jego strony pospiech i zdenerwowanie.Jakby byl zly.Nastepnie siedzialam z obecnym i z ciotka eksa na lawce za bazarem.Ciotka nie chciala powiedziec skad moj eks i ona maja taka prace.Pozniej widzielismy trzy koguty i jedna kure.Ustawili sie w rzadku i po koleji przechodzili przez plot)byl lekko skrzywiony).Byly to wielkie koguty z duzym grzebieniem?(chodzi mi o to co zwisa pod dzionem).Kiedy podchodzlilam tylko do miejsca pracy bylego..kiedy chcialam podejsc balam sie, ale tez wyczowalam zal,zdenerwowanie,irytacja?..Widzialam go przez okno jego pracy,a wlasciwie widzialam tylko jego dlon.Siedzial przed komputerem i gral w jakies wojenne gry

 

 

 

Serdecznie prosze o interpretacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...