Jump to content

Ślub.


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry. Proszę o interpretację. Śniło mi się, że wzięłam ślub z kościelnym. Gdy czekałam przed ołtarzem mój przyszły małżonek spóźniał się. Siedziałm przed ołtarzem, spojrzałam do tyłu i zobaczyłam, że w kościele było bardzo dużo ludzi, tak dużo, że chyba dla gości brakowało miejsca. Miałam białą suknię, bardzo wytworną, welon na głowie, biały, bardzo długi i też wytworny. Ślub był bardzo huczny. Gdy wyszliśmy z kościoła, mój mąż bardzo się cieszył, że ma mnie za żonę. Ja jednak nie do końca byłam pewna wyboru z racji chociażby jego wieku i czy w ogóle dokonałam słusznego wyboru co do mej połowy. Uśmiechałam się, ale nie tak do końca. W rzeczywistości kościelny jest kawalerem, ma blond włosy, ma prawie 40 lat, jest ok. 18 lat starszy ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

aniusia206, widze tutaj dwa zasadnicze motywy - slub (w jakim sensie? nowosci? Jakies wazne wydarzenie w Twoim zyciu na które czekasz ze zniecierpliwieniem? W kazdym razie cos, co traktujesz jako decyzje ostateczna, powazna, na cale zycie) oraz ostatecznie, watpliwosci.

Czekasz na cos, wszystko wydaje sie byc dopiete na ostatni guzik i w zasadzie przebiega zgodnie z planem, jednak watpliwosci pojawiaja sie w Tobie juz po fakcie.

Tyle tu widze na razie, ale jeszcze moze mnie oswieci ;)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...