Skocz do zawartości

sen o magii i czarach


sylvek29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przysnil mis sie sen rodem z ksiazki Harrego Pottera - dodam ze nie widzialam filmu i nie czytam ksiazek o takiej tematyce.

Snilo mi sie ze bylam po dobrej stronie magii i mialam duza moc, atakowaly nas jakies demony i ja wtedy wyciagnelam reke i zniszczylam jednego z nich swiatlem wychodzacym z mojej reki, dodam ze we snie nie wiedzialam iz moge to zrobic poprostu bardzo tego chcialam i tak sie stalo.

Potem bylismy zamknieci w jakims drewnianym malym domku , nieznana mi okolica i demony nas po kolei atakowaly, mam na mysli mnie i Harrego Pottera!

Pokonaly Harrego Potterra i on lezal w lozku, powiedzialam mu wtedy ze sami nie damy rady i musze wyslac list o pomoc. Wyszlam na zewnatrz gdzie byla straszna ulewa i duzo blota, demony mnie zauwazyly, jeden szedl w moim kierunku ale jakos nie mial odwagi mnie zaatakowac, pamietal ze byl diabelsko przystojny i mial zolte oczy. I podobnie jak na poczatku bardzo chcialam zniknac i tak sie stalo ale demony w jakis sposob mogly mnie wyweszyc w ktorym miejscu stoje. musialam stosowac kilka trikow i ruszylam w strone poczty, jeden demon chcial mnie za wszelka cene powstrzymac. Ja zamiast isc zaczelam unosic sie nad ziemia bo tak bylo szybciej niewiele moze 20-30cm i tak plynelam w str poczty (droga taka jak na nasza prawdziwa poczte) ale demon mnie bardzo szybko doganial, juz mnie mial ale weszlam w tlum i go zgubilam bo bylo za duzo roznych zapachow dla niego i wtedy sie obudzilam.

Co Wy na to? Nie wiem co myslec, pierwszy raz w zyciu mialam sen o magii ale nie o lataniu.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za wasze interpretacje.

 

zapomnialam dodac ze jak wychodzilam z tego domku ubralam czerwony sweter zeby mi nie bylo zimno i na to czarna peleryne - taka jak ksiezniczki w bajkach nie jak czarownice.

 

pzdr

Edytowane przez sylvek29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

sylvek29

To ni mniej ni więcej jak Twoje możliwości i siła woli aby radzić sobie z problemami - widocznie radzisz sobie z nimi niemal z magiczną łatwością.. widocznie jesteś niezwykle zaradną osobą... nawet jeśli nie działadz sam i prosisz o pomoc kogoś innego.

Latanie jest związane z zapowiedzią wspaniełych przeżyć albo uniknięcia jakiejś nieprzyjemnej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...