Skocz do zawartości

nowa torebka byly i edyta gorniak


justa130889

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ostatniej nocy miałam bardzo dziwny sen. Najpierw zaczeło sie od nowej torebki którą kupiłam po przecenie kosztowała i byłam bardzo szcześliwa bo obecna mi sie psuje (tak w rzeczywistości mam całkiem nową torebkę i jest z nią wszystko wpożądku). Potem śniło mi sie że z koleżanką nieśiemy w torbie "jakąś rzecz" i po drodze spotykamy dziewczyny ktore nie lubimy i na wzajem i one zaczeły do nas miec "sapy" to podeszłam i zaczełam jedną kopać i nagle znalazłam sie na jakiejs szkolnej mini wycieczce po okolicy... to bylomn gdzies w polach na polnej ścieżce przynajmniej tak mi sie wydaję... wrzyscy zaczeli mi wiwatować że tamtą pobiłam i w tedy zwróciłam wzrok w kierunku jakiegoś samochodu i zobaczyłam Piotruśia (mojego byłego) we śnie jak i w rzeczywistości długo go nie widziałam i strasznie sie zdziwiłam i on też wyglądał na dumnego ze mnie:/ Podszedł do mnie i zaczął mnie całować po szyi ustach i obejmował mnie ja go po chwili odepchnełam i spytałam go z przekąsem jak było we Włoszech na wakacjach ( w rzeczywistości był) i poszłam w tłum szukać przyjaciółki ale ona poszła przodem... potem znalazlam sie w szkole i siedziałam na ławce z moim bratem Sławkiem i czekaliśmy aż bedziemy mogli wejsć do klasy po nasze rzeczy (Mój brat juz wieki temu skonczył szkołe) i wreście mogliśmy wejsć i poszłam do mojej klasy po torebkę i Piotruś był też tam ze mna czekał na mnie żebym z nim pojechałam, spakowałam wszystko do mojej nowej beżowej torebki i w tedy do klasy weszła Edyta Górniak i zagadałam do niej i Piotruś mnie obiął i wszyscy wyszliśmy ze szkoły Piotruś poszedł pierwszy widziałam jak odpala papierosa ja szłam z Edytą za rekę i spotkaliśmy po drodze moja kolezanke Kamile i jeszcze kogoś i szliśmy tak gadając i Kamila sie spytała czy to ten Piotr co jej opowiadałam a ja że tak sama nie mogłam w to uwierzyć że on tu jest ze mna ( normalnie mieszka w Holandii tam pracuje) i byłam taka szcześliwa jak nigdy... i spytałam czy dziewczyny chcą z nami jechać ale z drugiej strony pomyślałam że lepiej nie to chociasz bedziemy sami z Piotrusiem. Rozmawiałam z Edytą śmiałyśmy sie i w ogóle jak byśmy sie całe życie znały he he... no i sie skończyło obudził mnie dzwoniący tel... Teraz troche o mnie i o Piotrusiu: poznałam go w Holandii, związałam mimo że jest żonaty, i pokochałam, i na koniec roztałam. Proszę mi pomóc zrozumiec ten sen bo ja już sama siebie nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...