Skocz do zawartości

Krasc, uciekac, ukryc sie!!!


killerxD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Dzisiaj snilo mi sie ze jakis rok temu napadlem na sklep z zabawkami mialem dwa pistolety i wspolnika (najprawdopodobniej kogos z rodziny) zamiast kasy dostalem trzy samochodziki co mnie usatysfakcjonowalo wyszedlem ze sklepu. Po wyjsciu uslyszalem w glowie komunikat ze jestem scigany, zobaczylem policjanta i zaczolem uciekac ale uslyszalem ze gonia mnie nieoznakowane jednostki cywilne i zaqraz dojrzalem samochOd bus jakis VW, ktory za chwile byl poterznym Mercedesem Unimogiem (na masce mial napisane "HY") jechal za mna wszedie az kierowcy nie zmusilem do wyjscia na bardzo stromych i wysokich schodach, nie wiem czy wyszedl slyszalem tylko trzasniecie drzwi samochodu ale juz wtedy mu ucieklem i sie schowalem. Dodam jeszcze ze ten facet co mnie gonil darl sie ze jest ze specjalnych jednostek itd..

Prosze o interpretacje tego dziwnego snu!

Z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

KillerxD

Widocznie dotyczy sytuacji do jakiej nie powinienes był dopuścić, coś nielegalnego lub niegodnego.. to co mi sie nasuwa, to że mozesz komuś zazdrościć jego samodzielnego kierowania zyciem oraz tego że potrafi on/ona brać swoje sprawy w swoje ręce, podczas gdy ty nie masz zbytnio takiej mozliwości (kradziesz samochodzików).. moze się tez wyrażać tym ze poprzestajesz na małym zamiast skupić się na większym celu (zadowoliły Cię te samochodziki).

Policjant to nic innego jak głos Twojego sumienia od którego trudno Ci będzie uciec a zabawki - coś czego nie traktujesz do końca poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...