Jump to content

ja LEW on KOZIOROŻEC


Ambra24
 Share

Recommended Posts

Jestem zodiakalnym LWEM, mój partner KOZIOROŻCEM i planujemy wspólną przyszłość. Chciała bym wiedzieć czy zodiakalnie pasujemy do siebie. Z góry dziekuję za odpowiedź :bukiet:

Link to comment
Share on other sites

Pani Lew i Pan Koziorozec

 

 

Umiarkowany klimat. W tym związku nie będzie wzlotów i upadków. Ich życie będzie przebiegało raczej umiarkowanie. Muszą jednak przypaść sobie do gustu. Bez wzajemnej fascynacji i zrozumienia nic z tego nie będzie. Nieco chimeryczna i dramatyczna Lwica znajduje przeciwwagę w zawsze stanowczym i konsekwentnym Koziorożcu. On zawsze jest przewidywalny, nie potrafi zaskakiwać. W jego naturze nie leży również zdrada. Ta cecha bardzo odpowiada trochę zaborczej i zazdrosnej Pani Lew.

 

Panowie z Koziorożca bywają nieufni, z dystansem podchodzą do nowych znajomości, zwłaszcza z kobietami. Trzpiotowate i krzykliwe istotki nie robią na nich najlepszego wrażenia. Co innego szyk i elegancja. Lwy potrafią być świetnymi aktorami. Jeśli Lwicy zależeć będzie na względach Koziorożca, potrafi po mistrzowsku odegrać rolę takiej kobiety, o jakiej on marzy. Oczywiście do pełnej harmonii w tym związku prowadzi długa i ciężka droga.

 

Obydwoje to okropne uparciuchy. On konsekwentnie i cierpliwie dąży do wytyczonego celu, ona niewzruszenie tkwi przy swoim stanowisku. Jeśli okaże się, że jego cel i jej stanowisko do zupełnie niezgodne kwestie, pojawi się problem. Obydwoje linę argumentów będą przeciągać na swoją stronę. W sypialni dominuje Ona.

 

W wielu przypadkach dobrze się uzupełniacie. Ty Koziorożcu tonujesz czasem szalone wyskoki swojej wybranki. Ty Lwico potrafisz dodać mu wiary we własne siły i możliwości.

 

 

i cos dla Lwicy jaki jest Pan Koziorozec :)

 

 

Od dziecka uczy się krytyki. Krytykuje wszystko i wszystkich, nie widzi swoich wad, których ma bez liku. Jest mistrzem świata w oszczędzaniu, skąpieniu i wymawianiu innym, ich braków i niedociągnięć. Szuka idealnej partnerki, takiej, co nie oddycha, nie je, nie wydaje jego pieniędzy i potulnie słucha reprymend. Pokona go kosmiczna pesymistka, wobec której, jego melancholia okaże się tylko malutką kupką nieszczęścia

 

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Doty. Część z tego co piszesz sprawdza sie, jednak niektore rzeczy nie pasuja do naszych osobowosci. Czuje, że jestesmy dla siebie stworzeni i ta wypowiedz potwierdza mi to. dzieki ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...