Skocz do zawartości

Wskaż mordercę...


ChocoRulzz

Rekomendowane odpowiedzi

Sen oparty był na znanej historyjce.

W wielkim, starym budynku mieszkała grupa znajomych...

Był też "wilk", który co pewien czas mordował jedego z przyjaciół. Oczywiście nikt nie wiedział kto nim jest.

Jedno było pewne - był to ktoś z grupy. Trzeba było szybko wytypować i zabić zdrajcę. Pamiętam, że nikt nikomu nie ufał i każdy działał na własną rękę. Ja też. Miałam nawet kilku podejrzanych ^^

... obudziłam się jednak z poczuciem winy i z przeświadczeniem, że to ja byłam "wilkiem".

Sen do bólu schematyczny, jednak chciałabym poznać jego znaczenie.

Z gory dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy sen ^^

myślę, że odnosi się do twojej sytuacji w realnym życiu. być może komuś w twoim otoczeniu nie ufasz, bądź odwrotnie - ktoś Tobie nie ufa i odczuwasz to. a może czujesz się winna, o coś, co się wydarzyło/dzieje. często te problemy i emocje, z którymi człowiek kładzie się spać, przekładają się na sny. w każdym razie sen wskazuje na jakąś farsę, podstęp, fałszywość dookoła Ciebie, chyba że... aż tak lubisz zabawę w "wilka", że nawet w śnie zaczęła Ci się pojawiać ;)

ale mimo wszystko radzę samej go dokładnie przemyśleć, bo myślę, że Ty sama wiesz najlepiej, co oznaczają Twoje sny. każdy człowiek jest odmienny i wszystko odbiera inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź...

Myślę, że nie trudno będzie mi znaleźć przyczynę tego snu, po tym, co mi napisałaś.

A jeśli chodzi o zabawę w "wilka"... lubie ją, ale nie AŻ tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...