Skocz do zawartości

Krzyżacy,zakonnicy,zabójstwo,pokrzywa,gałąź drzewa iglastego


Jhony

Rekomendowane odpowiedzi

Często umieram w snach właściwie to umierają jakieś postacie,w które sie wcielam,po każdej z nich wcielam się w kogoś innego i nie koniecznie kogoś kogo znowu zabijają.Dzisiaj w nocy śnili mi się krzyżowcy,czy tam krzyżacy,w każdym razie mieli krzyże na płaszczach,czerwone i uważali że działają w imię boga,najpierw byłem jakimś chłopem,zostałem postrzelony w żebra po lewej stronie,od pleców,czułem,że kula się zatrzymała na kości .To oni mnie postrzelili tylko,ze nikt o tym nie wiedział po za nimi samymi.Zebrali się wokół mnie,i mnie obserwowali badawczym,zimnym wzrokiem.Mówię im,żeby mnie z operowali,ze kula chyba nie weszła głęboko a Ci jak by po raz pierwszy usłyszeli słowo operować,jak bym herezje głosił i mówią,że nie da się nic zrobić ,dalej ich przekonuje,żę kula się zatrzymała na żebru,że można ją wyciągnąć ,a te h*jki jak by mnie w ogóle nie słuchali.Nagle obraz sie zmienia i widzę wszystko z dystansu 2metrów,podchodzi do mnie bliżej dwóch zakonników i roztrzaskują mi butami głowę tak,że krew obryzguje ich płaszcze. akcja toczy sie dalej,znowu jestem jakimś chłopem,Ci sami zakonnicy porywają ludzi,ukrywają ich gdzieś i krzyżują na krzyżach.Poszukuje tych ofiar,szukam ich i k***a jedyne co znajduje to bójną w liście pokrzywę i gałąź drzewa iglastego hahahaha:-D poprosił bym o interpretacje tego shitta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...