Jump to content

Koszmary


justynasl
 Share

Recommended Posts

Witam, od półtora roku śnią mi się koszmary. Nie umiem sprecyzować o co chodzi w większości snów, ale zawsze budzę się rano z poczuciem wewnętrznego lęku, który rzutuje na cały dzień. Dodam,że sny te zaczęły się w momencie, gdy w moim życiu pojawił się nowy partner i niestety związek ten nie należy do udanych.Ostatni sen, który udało mi się w jakimś stopniu zapamiętać: budzę się w lesie z kilkoma osobami (znajomymi i nieznajomymi), co jakiś czas pojawia się w powietrzu monitor z pytaniami dla nas, na które nikt nie chce odpowiadać. Ostatni komunikat: "zaczniemy od urzędniczki". Nie jestem urzędniczką. Podczas snu cały czas czułam strach, niepokój, na dzwięk budzika obudziłam się przerażona. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

justynasl, na jakosc snów rzutuje stan Twojego umyslu i wewnetrznej harmonii. Czy ten nieudany zwiazek wciaz trwa? Jesli tak, to nic dziwnego, ze wciaz odczuwasz wewnetrzny niepokój.

Link to comment
Share on other sites

Myśle, że wszystkie koszmary senne biorą się z reakcji na pewne stresujące przezycia, urazów psychicznych, chorób somatycznych itd. sny to odbicie naszych wewnętrznych konfliktów z rzeczywistości. Należałoby się wtedy trochę wyciszyć, wyluzować może inaczej popatrzeć na pewne sprawy, a na pewno wszystko szybko wróci do normy.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za pomoc. Faktycznie moje samopoczucie nie jest najlepsze, związek o którym pisałam to ciągła kontrola mojej osoby ("obserwowana jak w urzędzie"). To, że nam się nie układa przedkłada się właśnie na moje samopoczucie, bez przerwy myślę, jak uratować ten związek i pewnie stąd te koszmary.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...