Skocz do zawartości

Kontrast - brud a czystosc


asiuska

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chcialabym sie dowiedziec co mogl oznaczac sen, ktory mialam pare dni temu. Zanim sie jednak nim z wami podziele, po krotce opisze pewna historie.. historie pieska, ktoremu dokladnie rok temu 'uratowalam zycie'. Perelke - tak ma na imie piesek- znalazlam przy drodze w lesie, zostala porzucona, jak sie pozniej okazalo przez bardzo szanowana, jakby moglo sie wydawac, rodzine z mojego miasteczka. Wszystko dobrze sie w sumie skonczylo, sunia trafila do dawnych wlascicieli, ktorzy pewnie do tej pory pala sie ze wstydu... Ja kiedy tylko moge (obecnie mieszkam za granica) staram sie ja odwiedzac aby zobaczyc czy wszystko w porzadku itp. Moj sen wygladal nastepujaco: Zmierzalam w strone domu, w ktorym mieszka 'Perelka'. Szlam z kims, prawdopodobnie byl to moj narzeczony, chcialam mu ja pokazac. Na ulicy, ktora prowadzi do tego domu, nie bylo asfaltu tylko ziemia, w oddali widac bylo jakies dzieci bawiace sie, doroslych.. Idac zauwazylam nagle, ze cale moje rece i ramiona sa pokryte ziemia..Niekoniecznie byl to brud...ale ziemia. Zaczelam ja zeskrobywac.. dawala sie usunac, ale chyba caly czas bylam nia ubrudzona. Ludzie w sumie to zachowywali sie raczej normalnie, tzn. wiadomo, jak to w malym miasteczku, zawsze kazdy patrzy jak ktos idzie ulica itp. W pewnym momencie weszlismy (ja z ta druga osoba) do jakiejs zagrody -domostwa (nie byl to dom, w ktorym mieszka moj piesek) i wybiegla Perelka. Co mnie bardzo ucieszylo, bardzo dobrze wygladala i byla po prostu 'bielunia'. Bardzo czysta(!!) Zwykle taka nie jest bo lubi sie tarzac wszedzie gdzie popadnie:-). Co jednak jest dla mnie tu dziwne to ten kontrast - moje ramiona, rece cale w ziemi, a czysciutki pies.. Nie mam pojecia jak to zinterpretowac, prosze pomozcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiuska, we snie doszlo do swoistego odwrócenia ról, moze wiec przyjdzie czas, kiedy to Ty bedziesz potrzebowala pomocy kogos o czystych intencjach, i ten ktos bedzie w stanie pomóc Tobie tak jak Ty kiedys pomoglas Perelce.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...