Skocz do zawartości

Kilka snów... Powtarzających się


biczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Bardzo, ale to bardzo często śni mi się moja była dziewczyna. Ostatnio sniło mi się że siedzieliśmy u mnie w garażu wraz z innymi moimi znajomymi ponieważ na dworze padał deszcz. I był tam także mój kolega który jest zakochany w mojej byłej dziewczynie. Wiem że smsują ze sobą, ale ona go olewa. Z moją byłą nie utrzymuje kontaktu od ponad roku. Przyznam, że nadal ją kocham i wszystko bym oddał by z nią być. Chciałbym napisać do niej, ale najpierw chcę się dowiedzieć co znaczą moje sny. Może coś podpowiadają?

 

Zeszłej nocy śniła mi się kobieta. Nie znałem jej. Była bardzo ładna, siedziała na fotelu chyba w jakimś spa czy czymś a ja siedziałem obok niej. Ona piła kawę i czytała gazetę. I spoglądała na mnie. Później zaczęła się rozmowa. ona coś mówiła o mojej twarzy albo głowie. I caciekawiło mnie jej ostatnie zdanie w tym śnie. Było to coś " Gdyby nie twarz(głowa-nie wiem dokładnie)" A pózniej się zaśmiała i powiedziała "albo jednak może być" Tyle pamięta z tego snu.

 

I jeszcze sen który mi się śni często =]

 

Jak każdy młody, lubie pograć w CSa. I często właśnie śni mi się, że gram własnie w tę grę

 

Bardzo proszę o interpretację tych 2 pierwszych snów, a tego trzeciego jeśli macie czas :]

 

Pozdrawiam:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...